MacroDroid - Device Automation

انجام خودکار کارها در گوشی با MacroDroid

Premium features Unlocked

MacroDroid – Device Automation نرم افزاری کاربردی و محبوب برای گوشی های اندرویدی می باشد که با استفاده از آن امکان خودکار کردن بسیاری از کارها را در گوشی همراه اندرویدی خود خواهید داشت. این برنامه از زبان های مختلفی نظیر انگلیسی، اسپانیایی، آلمانی، ایتالیایی، پرتغالی، لهستانی و ترکی نیز پشتیبانی می کند.

به عبارت دیگر این برنامه ماکرو را در اندروید فعال می کند و شما می توانید کار های تکراری و یا زمان بندی شده را توسط این برنامه انجام دهید.

ویژگی های ماکرودروید اندروید

  • آپلود آخرین تصویر گرفته شده در گوشی با تکان دادن گوشی همراه
  • قابلیت اجرای وای فای یا دیتای اینترنت با باز شدن برنامه ای خاص به همراه قابلیت خاموش شدن موارد مذکور با بستن همان برنامه
  • پاسخ دادن به پیامک های دریافتی با ارسال موقعی مکانی فعلی شما
  • قابلیت تغییر دادن کارایی دکمه پاور گوشی برای بیان زمان
  • قابلیت استفاده از تگ NFC برای پیکربندی دستگاه (مانند روشن کردن بلوتوث، تنظیم صدا و …)

 بسیاری از برنامه هایی که برای گوشی های موبایل عرضه میشوند، وظیفه ساده تر کردن کارهای شما را دارند تا بتوانید عملیاتی که می خواهید در گوشی انجام دهید را به شکلی بسیار ساده تر به انجام برسانید. MacroDroid یکی از همین برنامه ها می باشد که می تواند در همین زمینه تاثیر به سزایی داشته باشد و کار شما را با گوشی همراه علاوه بر این که ساده تر کند، همچنین افزایش سرعت دهد. با استفاده از این برنامه می توانید بسیاری از کارهایی را که به صورت متداول انجام می دهد، به صورت خودکار در بیاورید تا نرم افزار MacroDroid من بعد آنها را به صورت اتوماتیک برای شما انجام دهد. بدون شک این کار می تواند تاثیر بسیار زیادی در راحت شدن کارهای شما داشته باشد.

کار با نرم افزار MacroDroid نیز بسیار ساده می باشد و تنها کافی است آن بخش هایی که می خواهید را بر روی حالت خودکار قرار دهید.

آپدیت MacroDroid - Device Automation تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.