Mad Skills Motocross 3

بازی Mad Skills Motocross 3 عنوانی جذاب و مهیج در سبک بازی‌ مسابقه‌ای و موتور سواری است که توسط تیم توسعه Turborilla طراحی و منتشر شده است. این اثر یک بازی مسابقه‌ای جذاب است که دارای گیم پلی 2 بعدی است. در این بازی جذاب هیجان مسابقات و چالش‌های متفاوت موتورسواری کراس را تجربه خواهید کرد.

در بازی مسابقات مهارتی موتور کراس 3 دوستان و سایر بازیکنان دیگر را بصورت آنلاین در حالت چند نفره به رقابت و چالش بکشید. برنده جایزه ها شوید و در جدول رتبه بندی کشور و منطقه خود رتبه اول را به دست آورید.

نسخه جدید بازی Mad Skills Motocross 3 مود شده را از APKTSOP دانلود کنید.

ویژگی‌های بازی مهارت موتور سواری Mad Skills Motocross 3 اندروید

  • گیم پلی سرگرم کننده و مهیج
  • طراحی بصری زیبا و جذاب
  • مکانیک روان گیم پلی
  • امکان اجرا به صورت چند نفره
  • وجود موتورهای متنوع

در ابتدا شروع مسابقه بازی Mad Skills Motocross 3 هنگام افتادن دروازه، گاز را فشار دهید و با موتورهای قدرتمند کراس خود در زمین ها و مکان‌های مسابقات چالش برانگیز دیگر حریفان را شکست دهید. این بازی مبتنی بر قوانین فیزیک و جاذبه واقعی طراحی شده است. در مسابقات برنده شوید و قفل موتورهای سریعتر و بهتر را باز کنید. از نردبان رده بندی و امتیازات مسابقات بالا بروید، موتورهای بهتری را بدست آورید و خود را به یکی از استادان موتورسواری تبدیل کنید.

بازی مسابقات مهارتی موتور کراس 3 عنوانی بسیار جذاب و مهیج در سبک بازی های مسابقه ای است که در آن قادر خواهید بود با دیگر بازیکنان به رقابت موتور سواری بپردازید. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.

آپدیت Mad Skills Motocross 3 تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.