Memory Booster (Full Version)

برنامه بهینه سازی حافظه رم گوشی Memory Booster Full

نسخه فول و کامل برنامه با تمام امکانات

Memory Booster Full می تواند رم گوشی را از فایل های زائد و بدون استفاده پاک سازی کند و به این ترتیب اقدام به بهینه سازی و افزایش سرعت گوشی بنماید. این نرم افزار دارای امکانات بسیار عالی و گسترده ای می باشد که در ادامه شما را با آنها آشنا می کنیم.

ویژگی ها:

  • قابلیت بستن برنامه های اجرا شده در گوشی
  • پاک کردن کش های ذخیره شده در گوشی
  • نمایش دادن گراف لحظه از میزان مصرف رم
  • قابلیت بهینه سازی و افزایش سرعت گوشی
  • ایجاد لیست سیاه و سفید برای اجرای برنامه ها
  • نمایش دادن مشخصات سخت افزاری گوشی
  • دارای ویجت اختصاصی برای بهینه سازی سریع

 همانطور که می دانید RAM در گوشی های هوشمند بسیار مهم است و تاثیر مستقیمی بر روی سرعت گوشی های همراه دارد. هنگامی که شما ده ها برنامه و بازی مختلف را در گوشی همراهتان اجرا می کنید، این اپلیکیشن ها به حافظه رم منتقل می شوند و دلیل این که در چنین شرایطی سرعت گوشی شما معمولا کاهش می یابد نیز همین موضوع است که اگر گوشی شما دارای رم بالایی باشد، این کاهش سرعت نامحسوس خواهد بود و بالعکس، اگر گوشی شما دارای RAM سخت افزاری پایینی باشد این کاهش سرعت کاملا حس خواهد شد.

اما اگر شما بتوانید با استفاده از برنامه های بهینه سازی رم گوشی را همیشه پاک کنید و فایلها و برنامه های زائد را از آن پاک کنید، به طور حتم گوشی شما همیشه با سرعتی بسیار بالا در دسترس خواهد بود و می توانید از آن استفاده کنید. نرم افزار Memory Booster Full نیز چنین کاری را می تواند به صورت اتوماتیک برایتان انجام دهید. با استفاده از برنامه می توانید با پاکسازی برنامه های بدون استفاده از RAM گوشی، همیشه با سرعتی بالا به گوشی خود دسترسی داشته باشید و بتوانید از آن استفاده کنید.

 توجه: این نرم افزار برای نصب نیازمند روت نیست. اما اگر Memory Booster را بر روی گوشی های روت شده نصب کنید، می توانید امکانات بیشتری را در اختیار داشته باشید.

آپدیت Memory Booster (Full Version) تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.