Mirror & Magnifier

جدیدترین نسخه برنامه Mirror & Magnifier

گوشی های هوشمند به یکی از کاربردی ترین ابزار های روزمره ی کاربران تبدیل گشته اند و شما می توانید با استفاده از ان ها امور مختلف را راحت تر به انجام برسانید و بسیاری از موارد مد نظر خود را در دسترس داشته باشید.

برنامه Mirror & Magnifier یک ابزار بسیار کاربردی است که یک آینه و ذره بین را در اختیار شما قرار می دهد.حتما برای شما هم پیش امده است که بخواهید صورت خود را در اینه مشاهده کنید اما در اطراف خود اینه ای پیدا نکنید و بخواهید که از دوربین گوشی خود برای این کار استفاده کنید. همچنین زمان هایی وجود دارند که می خواهید یک متن ریز را مورد مطالعه قرار داده و یا یک شئ بسیار کوچک را مشاهده کنید و هیچ ذره بینی در دسترس خود نداشته باشید. با استفاده از این برنماه می توانید علاوه بر این که یک اینه همراه خود دارید یک ذره بین کاربردی که می تواند برای شما تصاویر را درشت تر کند نیزهمراه خود داشته باشید.

Mirror & Magnifier دانلود برنامه آینه و ذره بین

ویژگی های برنامه Mirror & Magnifier

  • یک ابزار بسیار کاربردی
  • وجود یک آینه
  • تبدیل تمام صفحه به دوربین
  • وجود یک ذره بین کاربردی
  • رابط کاربری بسیار ساده
  • و امکانات دیگر

همان طور که گفته شد برنامه Mirror & Magnifier یک ابزار بسیار کاربردی است که با استفاده از ان می توانید یک اینه و دره بین کاربردی در اختیار بگیرید. داشتن یک ذره بین و یا اینه در گوشی می تواند در زمینه های مختلف به شما کمک فراوانی کند. بدین ترتیب به دلیل این که همیشه گوشی هوشمند همراه شما می باشد این ابزار های کاربردی نیز به صورت تمام وقت در اختیار شما خواهد بود و می توانید در مواقع نیاز از ان ها استفاده کنید.