MMX Hill Dash

بازی مسابقه ای و چالش برانگیز MMX Hill Dash

گیم پلی بی نظیر با گرافیک فوق العاده
بیش از 5,000,000 نصب فعال در گوگل پلی

دیوانه ترین، اعتیاداورترین و سرگرم کننده ترین بازی ساخته شده مبتنی بر فیزیک واقعی مسابقات تپه نوردی! بازی MMX Hill Dash مسابقه ای بین ماشین های غول پیکر که با عنوان مانستر تراک از انها یاد میشود، می باشد. بازی امتیاز خوبی را به خود اختصاص داده و و ناگفته نماند که گیم پلی سختی دارد و از همین رو باید یک  بازیکن حرفه ای و خبره باشد وگرنه از بازی به خاطر سختی و مشقت ان ایراد خواهید گرفت. پس همین الان خود را برای یک بازی به شدت جذاب  و چالش برانگیز اماده کنید و وارد مسابقات بی نظیرش شوید!

دانلود بازی MMX Hill Climb
ویژگی ها :

  • ارتقاء ماشین خود و فرمانروایی در جدول امتیازات
  • مسابقه با دوستان خود و جدال بر سر بهترین بودن
  • کامیونی از اهنگ ها و کوروس های مختلف با ماشین های مختلف
  • مسابقه با ماشین های مختلف بیگ ریگ، تانک، ماسل کلاسیک  و …
  • افکت های صوتی و تصویری بی نظیر با کنترل ساده و و روان
  • گرافیک عالی  به همراه انلاک ایتم های جدید و مختلف
  • پشتیبانی از زبان های مختلف به همراه اچیومنت و جدول امتیازات

 بازی MMX Hill Climb که در آپدیت ماه آپریل نام آن به MMX Hill Dash تبدیل شد، توسط خود استودیو سازنده یعنی Hutch Games به صورت انچنان کاملی توضیح نداده شده و بیشتر دعوت شده که حتما بازیکن یک  بار ان را امتحان کند اما انچه که مسلم است، این است که در این بازی شما با با صدها بازیکن رقابت خواهید کرد و از موزیک های زیبایی که در بازی جای داده شده اند لذت خواهید برد.

البته گیم پلی بازی فقط به صورت یک مسیر صاف و مستقیم اجرا نمی شود و موانعی مختلفی در سر راه شما قرار گرفته اند که شما باید با مهارت خاصی انها را پشت سر بگذارید. پدال گاز را فشار دهید، سرعت خودتون رو زیاد کنید و در مسابقات یک به یک برنده شوید. بازی جذابیت ها و ویژگی های زیاد و منحصر به فردی دارد و مهم تر از همه با اتومبیل های منحصر به فردی اجرا می شود.