دانلود جدیدترین آپدیت برنامه گوگل پلی استور Google Play Store اندروید

نسخه مخصوص اندروید 5 به بالا و اندروید های قدیمی 4.4 + نسخه مود شده گوگل پلی

گوگل پلی Google Play Store نرم افزار و مارکت رسمی اپ های اندروید است. اپ گوگل پلی رسمی به کاربران اندرویدی این قابلیت را می دهد که به گنجینه ای از نرم افزارها و بازی های مختلف رایگان دنیا دسترسی داشته باشند. برخی از اپ های موجود در گوگل پلی در کشور ایران تحریم است و برای دانلود آنها باید از وی پی ان استفاده کنید. دانلود از گوگل پلی راحت است و فقط کافیست با اکانت گوگل خود در آن لاگین کرده باشید. سپس براحتی می توانید اپ ها و بازی های رایگان را دانلود کنید. برای خرید اپ های پولی از گوگل پلی نیاز به خرید گیفت کارت هستید اما گیفت کارت مدتی است که در ایران تحریم شده و قابل استفاده نیست.

دانلود گوگل پلی جدید اندروید

لذا می توانید با خرید ویزا کارت مجازی آمریکا مخصوص گوگل پلی اپ های پولی را خریداری و پرداخت های درون برنامه ای را نیز انجام دهید.

ویژگی های گوگل پلی اندروید

  • مشاهده لیست جدیدترین، بهترین و پرطرفدارترین برنامه ها و بازی های رایگان و غیر رایگان اندروید
  • اطلاع از آپدیت های جدید و دانلود برنامه ها و بازی های جدید اندروید
  • خرید بازی ها و برنامه های پولی اندروید
  • یافتن، تهیه و به اشتراک گذاشتن موسیقی، فیلم، کتاب و برنامه ها، در هر زمان و در هر مکان
  • خرید، دریافت و پخش موسیقی های هنرمندان کتاب های مورد علاقه و مشاهده فیلم ها

گوگل پلی مود شده چیست؟

نسخه مود شده گوگل پلی در واقع همان نسخه کرک شده گوگل پلی است که بارها کاربران را در سایت Apktops به نصب آن تاکید و تشویق کرده ایم. این نسخه دارای قابلیت های ویژه ای است که مهمترین قابلیت آن که مد نظر ماست قابلیت حل کامل مشکل لایسنس نرم افزارها و بازی هاست. فقط کافیست گوگل پلی کرک شده را بر روی گوشی اندرویدی خود نصب کنید تا مشکلات شما با لایسنس تمام بازی ها و برنامه هایی که ارور لایسنس می دهند حل شود! فراموش نکنید که برای نصب نسخه مود شده گوشی نیاز به روت خواهید داشت.

روش نصب گوگل پلی مود شده توسط لاکی پچر

در آخرین نسخه لاکی پچر امکان نصب گوگل پلی مود شده اضافه شده است. برای نصب به اینترنت وصل شده و از گزینه Toolbox گزینه Install Modded Google play store را انتخاب کنید.

سلب مسئولیت!

نسخه مود شده گوگل پلی استور ممکن است با برخی از رام ها سازگاری نداشته باشد و باعث بروز مشکلاتی از قبیل از کار افتادن گوگل پلی و … شود.

نسخه مود شده گوگل پلی را با مسئولیت خودتان نصب و استفاده نمایید.

آپدیت گوگل پلی استور تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.