Modern Combat Versus: New Online Multiplayer FPS

Modern Combat Versus یکی از بهترین بازی های اکشن در سراسر دنیا

شاهکاری دیگر از کمپانی نام آشنای گیم لافت
گرافیکی خیره کننده در سراسر بازی با بهترین متد های روز

برای حل مشکل لایسنس در ابتدای ورود بازی به راهنمای تصویری حل مشکل لایسنس در ادامه مطلب دقت نمایید.

 با این راهنما مشکل لایسنس بازی 100% حل خواهد شد.

Modern Combat Versus شاهکاری دیگر از کمپانی نام آشنای گیملافت می باشد برترین های اندروید این بازی جذاب را در کمترین زمان ممکن برای شما فراهم آورده است. وارد دنیایی نو آورانه شوید و آماده باشید که قرار است با طیف وسیعی از تروریست های پیشرفته رو به رو شوید.

در این بازی جذاب شما می توانید مراحل از پیش تعریف شده را به صورت تکی و در برخی مراحل به صورت گروهی پشت سر بگذارید که شبیه سازی از جنگ کشور های مختلف می باشد که به طور حتم برای شما نیز جذاب و سرگرم کننده خواهد بود. بازی به دلیل داشتن گیم پلی اعتیاد آور و صحنه های خشونت آمیز برای افراد زیر 16 سال توصیه نشده است که پیشنهاد می شود رده سنی بازی را مد نظر داشته باشید.

دانلود Modern Combat Versus

ویژگی های بازی مدرن کامبت ورسوس

 • دارا بودن گیم پلی نوآورانه با بهترین روش های روز
 • بازی در محیط هایی خیره کننده
 • اجرای مراحل بازی به صورت تکی و گروهی
 • شرکت در نبرد های چند نفره و بازی به صورت گروهی
 • اجرای بازی به عنوان 12 بخش اصلی
 • استفاده از سلاح های مختلف و پیشرفته در مراحل بازی
 • دریافت کمک از پهباد های جاسوسی و هواپیما های جنگنده
 • طیف وسیعی از تروریست های آماده برای کشتن شما
 • مبارزه با صد ها نیروی دشمن در بخش های مختلف بازی
 • ازاد سازی ایتم و بخش های مختلف برای پیشرفت در بازی
 • امکان گفتگو با سایر کاربران جهانی
 • شبیه سازی مناطق جنگ واقعی در بازی
 • دارا بودن حالت چند نفره برای اجرای بازی
 • سازگار با انواع گوشی و تبلت ها
 • صدا گذاری مثال زدنی

نقد و بررسی بازی Modern Combat Versus

مدرن کامبت 6 هم انتشار یافت ( البته فعلا برای فیلیپین ): ) شاید از اصلی ترین ویژگی های این بازی بتوان به گرافیکی خیره کننده اشاره نمود. یکی از بالاترین کیفیت های حال حاظر جهان کیفیت Full HD می باشد که اکنون شما این ویژگی را در بازی کامبت ورسوز شبیه سازی کنید چه گرافیکی خواهد شد؟ استفاده از متد های روز در طراحی بخش بخش بازی سبب خواهد شد تا شما با یک بازی نواورانه رو به رو باشید که پشت سر گذاشتن مراحل بازی خود دارای بخش های جداگانه ای می باشد.

گیملافت هر روز در حال پیشرفت می باشد که قرار است بازی هایی را انتشار دهد که رقبای خود حتی جرعت فکر کردن به آن ها را ندارند که این ویژگی گیملافت می باشد که باعث شده تا بازی های این کمپانی بیش از میلیون ها بار از گوگل پلی و سایت های مختلفی دانلودی داشته باشد.

Modern Combat Versus دارای داستانی جالب می باشد که شما به عنوان یک نیروی ویژه قرار است در مقابل تروریست هایی مبارزه کنید که از بهترین و پیشرفته ترین سلاح ها برخوردار می باشند. شما نیز دست خالی نمی باشید و سلاح هایی را در اختیار دارید که برای نابودی این نیرو ها طراحی شده اند و بهترین سرعت و بهترین نتیجه را برای شما به همراه خواهد داشت. برای افزایش کیفیت بازی سازنده این گیم برخی از مراحل را به گونه ای طراحی کرده اند که شما می توانید با هم گروهی های خود وارد مراحل مربوط شوید و در برخی هم به تنهایی که هر یک از این مراحل دارای گیم پلی اعتیاد آور و سرگرم کننده ای می باشد.

بازی در محیط های دیدنی مانند انواع سوله ها و کارخانه ها سبب خواهد شد تا از بخش های تکراری به دور باشیدو  ودر هر ثانیه از بازی منتظر یک گزینه جدید برای سرگرم شدن باشید. فیزیک بازی نیز به گونه ای طراحی شده است که در اثر برخورد تیر با بخش های مختلف بازی می توانید مانند واقعیت آن را مشاهده کنید که یکی دیگر از ویژگی های بازی محسوب می شود. گیم پلی را می توان عضو بهترین ویژگی بازی های گیملافت دانست که هر یک از بازی های این کمپانی با بهترین روش ها طراحی می شوند که این بازی نیز از این مورد مستثنا نیست.

Modern Combat Versus دشمنان شما در این بازی به گونه ای شبیه سازی شده اند که دیگر با یک تیر از بین نمی روند و همان گونه که شما زخمی می شوید آن ها نیز زخمی خواهند شد و امکان تیر اندازی دوباره را خواهند داشت که پیشنهاد می شود تا نابودی کامل تروریست ها نزدیک به آن ها نشوید که شاید یکی از ویژگی های اینده این بازی استفاده از هوش مصنوعی برای گمراه کردن شما در برخی مراحل باشد که چنین ویژگی هایی از گیملافت بعید نیست. به تمام گیمر ها پیشنهاد می شود که این بازی را تحت هیچ شرایطی از دست ندهند.www.win

روش حل مشکل لایسنس در ابتدای ورود به بازی مدرن کامبت ورسوس

بازی اگر از خود گوگل پلی دانلود شود در ابتدای دانلود خودش به طور خودکار لایسنس اختصاصی اش را بر روی گوشی بر حسب شماره سریال گوشیی شما نصب و ثبت می نماید . پس برای حل مشکل لایسنس می بایست ابتدا بازی را از گوگل پلی نصب کنیم . برای نصب بازی از گوگل پلی و دیده شدن آن در لیست برنامه ها و بازی های گوگل پلی نیاز است که با IP ای به جز آیپی ایران وارد گوگل پلی شویم تا بتوانیم بازی را برای دانلود مشاهده و نصب نماییم . پس ابتدا نرم افزار گذر از تحریمی که در ادامه مطلب قرار داده ایم متصل شوید حال وارد Application Manager شده و دو برنامه Google Player Store و Google Play Service را پیدا کرده و آن ها Clear Data کنید.

 

 

برای اینکه تنظیمات قبلی IP ایران از این دو برنامه برداشته شود. حال وارد گوگل پلی استور شوید احتمالا در همان صفحه اول نام این بازی را می بینید اگر ندیدید آن را جستجو نمایید . سپس بازی را برای نصب انتخاب نمایید حدودا 20 کیلوبایت از دانلود بازی که به اتمام رسید . دانلود آن را قطع نمایید . حالا وارد مسیر Android/obb شده میبینید که پوشه این بازی به صورت زیر ساخته شده است.

حالا فایل obb موجود در دیتای این پست را در پوشه ساخته شده بازی کپی نمایید و سپس فایل نصبی همین پست را هم نصب نمایید و در حالی که به گذر از تحریم متصل هستید بازی را اجرا کنید میبینید که بازی بدون مشکل وارد و آماده بازی است.

آپدیت Modern Combat Versus: New Online Multiplayer FPS تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.