Monster Trucks Racing 2020

ماشین های مسابقه ای غول پیکر و اتومبیل های هیولاهایی Monster Trucks Racing

با اجرای انلاین و افلاین

Monster Trucks Racing یکی دیگر از بازی های ماشین سواری و اتومبیل رانی با ماشین های غول پیکر و منحصر به است که توسط  استودیو بازی سازی Reliance Big Entertainment برای پلت فرم های اندروید طراحی و منتشر شده است. در این بازی شما بر انواع ماشین هیولاهای مختلف سوار می شوید و باید از حریفان خود که کاربران انلاین سراسر جهان هستند سبقت بگیرید و سطوح را یکی پس از دیگری با عنوان قهرمانی پشت سر بگذارید و ساعت ها خود را سرگرم سازید.

ویژگی ها:

  • امکان ازمودن مهارت های رانندگی با غلبه بر موانع مختلف مثل تریلر، حلقه مسیر و…
  • قابلیت نشان دادن هیولا های فوق العاده واقع گرایانه در پایان مسابقات با چرخش 360 درجه
  • امکان رقابت با دوستان و سایر بازیکنان قدرتمندو حرفه ای از سراسر جهان
  • امکان انجام مسابقات بصورت چند نفره و یا انفرادی
  • قابلیت ارتقا سرعت، قدرت، ثبات برای پیشرفت در بازی
  • امکان انتخاب از بین انواع مختلفی از کامیون های منحصر به فرد
  • گرافیک عالی و صداگذاری مهیج با فیزیک واقه گرایانه

همانطور که میدانید Monster Trucks Racing بر اساس فیلم محبوب Monster Trucks از Paramount Pictures ساخته و طراحی شده است و در ان شما در انواع مکان های مختلف سراسر جهان به ماشین سواری می پردازید.

تجربه ای متفاوت از ماشین سواری در تپه های بزرگ و کوچک، رقابت با بازیکنان سراسر جهان و قرار گرفتن در صدر جدول کاربران جهان، کنترل و ارتقا سرعت، ثبات، قدرت و دیگر موارد ماشین ها برای پیروزی در همه مسابقات، ازمون مهارت های رانندگی با غلبه بر موانع مختلف از جمله مسیرهای حلقه ای، نمایش ماشین هیولاها به صورت 360 درجه برای القای هیجان بهترین بازی ماشینی و … ههه ان چیزی هستند که این بازی را از سایر بازی های مشابه متمایز ساخته و در محبوبیت ان گامی اساسی برداشته اند.

پای خود را بر روی گاز بگذارید، به هوا پرواز کنید، برای رسیدن به بالاترین سرعت شتاب بگیرید، با دوستان خود رقابت کنید، و برای تبدیل شدن به قهرمان نهایی مسابقه کامیون های هیولا با بهترین های جهان مسابقه دهید. گفتنی است که در این بازی ادرنالین سوز، شاهد کامیون های هیولا با گرافیک HD واقع بینانه مبتنی بر فیزک بوده و در محیط های گرافیکی با شکوه در کنار بهترین راننده های دنیا رقابت خواهید کرد.

آپدیت Monster Trucks Racing 2020 تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.