MY LITTLE PONY: Magic Princess

جدیدترین نسخه بازی MY LITTLE PONY برای اندروید

شاهکاری دیگر از کمپانی Gameloft

بازی MY LITTLE PONY را کمپانی بزرگ و معروف گیم لافت Gameloft برای سیستم عامل اندروید در گوگل پلی منتشر کرده است که تا به این حال بیش از 50 میلیون نصب کننده دارد و توانسته امتیاز 4.3 را از 5.0 به خود اختصاص دهد. داستان بازی در مورد Pony ville است که کره ماه را به تسخیر خود درآورده است حال نوبت شماست تا با اسبان زیبای خود ماه را پس رفته و بگذارید نور آن به زمین و اهالی زمین بتابد و آرزوی اهالی زمین را برآورده کنید.

ویژگی های بازی اسب کوچک من

  • دارای اسب های جذاب و زیبا
  • وجود مینی گیم های مختلف در بازی
  • دارای محیطی جذاب و رنگارنگ
  • گیم پلی کاملا اعتیادآور
  • گرافیک خیره کننده و بی نظیر

در بازی MY LITTLE PONY ماه توسط شخصیتی به نام Pony ville سال ها و قرن ها است که قفل شده است و از آن نوری به زمین نمی تابد مردم در این سال ها آرزو هایی زیادی کرده اند اما هنوز هیچ کدام از آرزو های مردم برآورده نشده است. حال او به سوی دهکده شما افرادی را فرستاده تا آنجا را هم تسخیر کنند . نقش شما در این بازی این است که با اسب های زیبا که هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فردی برای خود است به جنگ افرادی بروید که می خواهند دهکده شما را از آن خود کنند.

علاوه بر اینکه شما باید به مراقبت از دهکده بپردازید باید آن را نیز گسترش داده و بزرگ و بزرگ تر کنید. برای گسترش دهکده به شما ابزار های مختلفی داده خواهد شد که می توانید از آن ها کمک بگیرید. با گسترش دادن دهکده می توانید آیتم های جدیدی را دریافت کنید که یکی از این آیتم ها اسب های جدید و زیبا می باشد. مینی گیم های جذابی در بازی طراحی شده است که می توانید از آن ها بهرمند شده و برای ساعت ها سرگرم شوید. در هر مرحله می توانید با جمع آوری سکه و میوه های درون مسیر به امتیازات بالایی دست پیدا کنید. در این بازی ویژگی ها و آیتم هایی قرار داده شده تا شما در صورت نیاز بتوانید آن ها را با پول واقعی خریداری کنید ولی در کل بازی به صورت رایگان بوده و هیچ هزینه ای نخواهد داشت. گرافیک بازی به صورت خیره کننده و رنگارنگ با جزئیات ریزی تهیه شده است تا شما را به خود جذب کند. بی شک این بازی میتواند شما را ساعت ها سرگرم خود کند.

آپدیت MY LITTLE PONY: Magic Princess تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.