My Singing Monsters

دانلود نسخه جدید بازی موزیکال My Singing Monsters رهبری ارکستر هیولاها برای اندروید

پیشنهاد ویژه سایت

توجه : بازی آنلاین است و نیاز به اینترنت دارد 

My Singing Monsters یک بازی دخترانه و هیجان انگیز و پرطرفدار در اندروید است. در این بازی شما در نقش یک هیولا وظیفه دارید که در یک جزیره تقریبا متروکه و در سکوت مطلق توسط صداها و انواع علایم و نشانی هایی که در اختیارتان قرار می گیرد دیگر دوستان و گروهتان که یک گروه ارکستر هستند را پیدا کرده و به یکدیگر پیوندید.

دیگر اعضای گروه تان در این بازی نیز شامل انواع و اقسام هیولا ها از هیولای زشت و بد ترکیب و ترسناک تا هیولاهای با ظاهر با مزه و شیرین هستند که شما حتی می توانید با یک ترکیب از هر دو نژاد بالا هیولایی که مد نظر خودتان است را به وجود بیاورید تا خیلی سریع خود را به گروه ارکسترتان پیوند دهد و با آن ها همزیست شود.

با این حساب شما می توانید گروه ارکستر خود را که می توانند یادگیری و نواختن را سریع بیاموزند را حرفه ای و حرفه ای تر نمایید تا بتوانند برای شما درآمدزایی بهتری کنند. البته شما هم می توانید از خجالت هیولاهاینان در بیاید چرا که اگر زندگی نامه هر کدام از آن ها را مطالعه کنید خواهید دید که هر کدامشان به یک چیز علاقه مند هستند و اگر شما آن شی را در اختیارشان قرار دهید آن ها سرسخت تر و کوک تر برای شما می نوازند و پول بیشتری هم برایتان کسب می کنند.

ویژگی های بازی هیولاهای آوازخوان من

  • وجود بیش از 30 هیولای مختلف در بازی
  • گرافیک فوق العاده HD و بسیار جذاب
  • صداگذاری های عالی و حرفه ای
  • انیمیشن و جلوه های صوتی خیره کننده
  • قابلیت ترکیب نژاد هیولاها و خلق هیولای جدید
  • مهیج و اعتیاد آور و بسیار سرگرم کننده

بازی My Singing Monsters بسیار پرطرفدار و گرافیکی است همان طور که 10 میلیون کاربر را فقط در گوگل پلی، درگیر خود کرده است. پس شاید شما هم یکی از علاقه مندان به آن هستید اگر بتوانید آن را تجربه نمایید. برای دانلود جدیدترین نسخه از این بازی فوق العاده به ادامه مطلب همین پست از سایت برترین های اندروید مراجعه نمایید.

این بازی آنلاین است و نسخه مود شده با پول بینهایت و … ندارد.

آپدیت My Singing Monsters تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.