My Talking Hank

My Talking Hank بازی هانک سخنگوی من

یک بازی جذاب با گیم پلی اعتیاد آور

My Talking Hank یک بازی بسیار جالب و سرگرم کننده در دسته تفننی با بیش از 50 میلیون دانلود می باشد که برای اسمارتفون های اندرویدی منتشر شده است. این بازی همانند تام سخنگو و صحبت کردن با آنجلا می باشد،شما در این بازی باید هانک را مدیریت کنید. او را برای ماجراجویی آماده کنید،برای او غذا آماده کنید و لحظات شادی را در بازی هانک سخنگو سپری نمایید.

ویژگی ها :

  • مراقبت دائمی از هانک
  • وجود داشتن حیوانات دیگر در جزیره برای جذابیت بیشتر بازی
  • صحبت کردن بسیار خنده دار توسط هانک
  • امکان جذب حیوانات دیگر
  • کمک کردن به هانک از طریق تهیه غذا
  • گرافیک بسیار عالی با وضوح بالا

معرفی بازی My Talking Hank

My Talking Hank بازی جذاب و سرگرم کننده هانک سخنگو اندروید یک بازی بسیار جالب،سرگرم کننده و خنده دار می باشد که تعداد دانلود بسیار بالایی داشته است. همانطور که در قسمت قبل هم گفته شد این بازی شبیه بازی تام سخنگو می باشد. در My Talking Hank بازی جذاب و سرگرم کننده هانک سخنگو اندروید شما باید از هانک مراقبت کنید،مراقبت هایی از قبیل تهیه غذا و محافظت کردن از او در برابر حوادث،حوادثی که گاهی اوقات بسیار خنده دار هستند.

در My Talking Hank بازی جذاب و سرگرم کننده هانک سخنگو اندروید حیوانات بسیار زیادی نیز در جزیره وجود دارند که هانک علاقه بسیار زیادی به عکس گرفتن از آنها و تشکیل آلبوم مخصوص خود دارد،به هانک در این زمینه ها باید کمک رسانی نمایید. این بازی دارای یک گرافیک بسیار عالی با وضوح بالا می باشد. هانک قابلیت این را دارد تا گفته های شما را تکرار کند اما نه به صورت عادی بلکه به صورت بسیار خنده دار که این امر به زیبایی بازی افزوده است. این بازی به صورت رایگان عرضه شده است،اما قابلیت هایی در بازی در نظر گرفته شده است که اگر تمایل به داشتن آنها دارید باید خریداری نمایید.

آپدیت My Talking Hank تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.