NBA JAM  by EA SPORTS™

بازی مسابقات بسکتبال حرفه ای NBA JAM by EA SPORTS

عرضه شده توسط کمپانی مطرح EA

شاید به یدک کشیدن نام یک کمپانی معتبر برای یک بازی کافی باشد تا آن بازی بتواند توجه کاربران مختلف را به سمت خود جلب کند. آوازه و شهرت کمپانی مانند EA به طور حتم برای انجام چنین کاری می تواند جوابگو باشد تا کاربران بدانند با یک بازی عالی مواجه هستند که می تواند موجبات سرگرمی شان را فراهم کند.

الکترونیک آرتز (به اختصار : EA) با عرضه بازی های مختلفی که در طول فعالیت خود داشته است، به خوبی قدرت خود را ثابت کرده است و نشان داده است که می تواند به عنوان یکی از یکه تاز های این عرصه به حساب بیاید و حریف قدری برای کمپانی نظیر گیم لافت، شناخته شود. این بار در سایت ApkTops قصد معرفی یکی از جدیدترین آثار عرضه شده از همین کمپانی با نام NBA JAM by EA SPORTS را داریم.

ویژگی ها:

  • شبیه سازی کامل مسابقات بکستبال
  • قابلیت انجام بازی به صورت آنلاین به همراه دوستان خود
  • انجام حرکات مختلف برای پرتاب توپ به داخل سبد
  • وجود 30 تیم مختلف با قدرت های متفاوت برای انتخاب توسط کاربران
  • دارای گرافیک بسیار عالی و خیره کننده

 معرفی بازی NBA JAM by EA SPORTS

NBA JAM by EA SPORTS یک بازی ورزشی در سبک بسکتبال برای گوشی های اندروید می باشد که توسط EA در گوگل پلی برای علاقه مندان به این رشته ورزشی عرضه شده است. بازی که در آن شما باید بتوانید در مسابقات بسکتبال بین باشگاهی شرکت کرده و با تقویت مهارت های خود، به پیروزی برسید و بتوانید بازی را پیش ببرید.

بازی NBA JAM by EA SPORTS به عنوان یک شبیه ساز بسیار عالی برای ورزش بسکتبال به حساب می آید که در آن می توانید شاهد مسابقه در بین تیم های مختلف باشید که هرکدام از آنها به دنبال رسیدن به پیروزی هستند و برای رسیدن به این مهم، شما به عنوان کنترل کننده یکی از تیم ها، می بایست بتوانید با افزایش مهارت های خود در برابر تیم هایی که در مقابل شما قرار خواهند گرفت به پیروزی برسید و بازی را پیش ببرید.

در بازی شاهد انجام حرکات مختلفی از سوی بازیکنان برای رساندن توپ به داخل سبد خواهید بود، به طوری که می توان گفت اکثر بازیکنان دارای حالت های خاصی برای پیش بردن توپ و انداختن آن به داخل سبد خواهند بود. بازی های بسکتبال و مسابقاتی که در بازی NBA JAM by EA SPORTS انجام می شوند، در زمین های مسابقه ای مختلفی به انجام خواهند رسید. آیتم های متفاوتی برای بازیکنان در طول این بازی در نظر گرفته شده است که می توانید از آنها استفاده کرده و بازی را راحت تر و بهتر پیش ببرید. این آیتم ها در طول بازی به دست خواهند آمد و در هر سطح شاهد وجود آیتم های متفاوتی خواهید بود.

بازی NBA JAM by EA SPORTS دارای گیم پلی بسیار جذاب و هیجان انگیزی می باشد. کنترل بسکتبالیست ها در این بازی بسیار روان و عالی انجام خواهد شد و شما می توانید توسط صفحه گوشی همراه خود به سادگی کنترل بازیکن ها را به عهده بگیرید. این بازی دارای گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده ای می باشد که به طور حتم شما را شگفت زده خواهد کرد. در ادامه می توانید این بازی را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.

آپدیت NBA JAM by EA SPORTS™ تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.