Ninja Turtles: Legends

بازی Ninja Turtles: Legends

Ninja Turtles: Legends بازی در سبک اکشن می باشد که این بازی زیبا و مهیج را استودیو بازی سازی Ludia Inc. برای سیستم عامل اندروید طراحی و در گوگل پلی منتشر کرده است که تا به حال بیش از 5 میلیون بار دانلود و نصب کننده داشت و توانسته امتیاز 4.3 از 5.0 را به خود اختصاص دهد. این بازی توانسته با گرافیک و گیم پلی جذابی که داراست در جمع هم سبکان خود به یک بازی کاملا بی نقص و پر طرفدار تبدیل شود.

ویژگی ها:

  • دارای بیش از 70 مرحله جذاب و سرگرم کننده
  • بازی در کنار لئوناردو در 5 نبرد به همراه شخصیت های مورد علاقه خود
  • جمع آوری 30 کاراکتر یا جنگجو برای همراهی خود
  • وجود بخش ساخت تیم لاک پشتی
  • جمع آوری جوایز روزانه و کارت
  • محیط های مختلف
  • دارای گیم پلی جذاب و گرافیک خیره کننده

معرفی بازی Ninja Turtles: Legends:

در بازی Ninja Turtles: Legends ، لاک پشت های نینجا یکی از پروژه های شخصیت خبیث بازی که Kraang نام دارد را نابود کرده اند. و حالا Kraang می خواهد DNA این لاک پشت های جهش یافته را بدست بیاورد و یک پروژه جدید را شروع کند. شما در نقش لئوناردو باید به مقابله با Kraang بپردازید، البته در این راه برادران لاک پشت شما هم به کمک شما خواهند آمد.

شما باید در بیش از 70 مرحله جذاب و سرگرم کننده به مبارزه با دشمنان بپردازید و بیش از 30 کاراکتر یا جنگجو هایی را آموزش بدید و تیمی را تشکیل دهید تا آن ها هم شما را همراهی کنند تا در آخر بتوانید دشمنان خود را (Kraang و Shredder) از پا در بیاورید.

شما با جمع آوری جوایز روزانه و کارت های مختلف هم می توانید تعداد جنگجو های تیم خود را افزایش دهید و هم قدرت شخصیت های بازی را افزایش بدهید.

همانطور که در انیمیشن های لاک پشت های نینجا دیده اید در این بازی هم جنگ هایی در محیط های مختلف مانند: پشت بام ساختمان های شهر نیویورک ، کانال های فاضلاب و… وجود دارد که شما به همراهی تیم خود پیروز خواهید شد. بازی Ninja Turtles: Legends بصورت رایگان در دسترس می باشد ولی بخش هایی از بازی پولی است.