Nonstop Knight - Offline Idle RPG Clicker

بازی بسیار زیبا و مهیج Nonstop Knight

گرافیک عالی و فانتزی با طراحی های دیدنی
گیم پلی بسیار سرگرم کننده و زیبا در سبک نقش آفرینی
محصول استودیوی آلمانی flaregames

بازی های سبک نقش آفرینی همیشه جزو برترین و محبوب ترین سبک های بازی بوده و هستند. نقطه مشترک تمام این بازی ها، سبک گیم پلی و نمای دوربین می باشد که در همگی آن ها، شخصیت بازی از نمای سوم شخص قابل کنترل می باشد. به همین خاطر، تلفیق چندین المان از سبک های اکشن، ماجرایی و استراتژیک در بازی های نقش آفرینی آسان تر می باشد. بازی جذاب و فانتزی Nonstop Knight یا شوالیه بدون وقفه عنوان یکی از بازی های محبوب در همین سبک می باشد که توسط استودیوی آلمانی flaregames برای سیستم عامل های اندروید توسعه داده شده است. با ما در معرفی و بررسی این بازی سرگرم کننده همراه باشید.

ویژگی ها :

  • جزئیات مناسب گرافیکی
  • طراحی های سه بعدی و فانتزی
  • وجود افکت های تصویری بسیار زیبا
  • صداگذاری ها و نورپردازی های عالی
  • گیم پلی حرفه ای و بسیار سرگرم کننده در سبک بازی های نقش آفرینی
  • ایفای نقش به عنوان شوالیه قهرمان
  • وجود ده ها نوع سلاح سرد مختلف
  • توانایی ارتقاء شوالیه و مهارت های او
  • وجود دشمنان مختلف و رئیس های خطرناک
  • امکان فراگیری مهارت های جدید در مبارزات

معرفی و بررسی بازی Nonstop Knight

بازی زیبا و سرگرم کننده ی Nonstop Knight عنوان یک بازی مهیج در سبک نقش آفرینی و اکشن (Action RPG) محصولی از استودیوی آلمانی flaregames می باشد که به خاطر ویژگی های جذاب و منحصر به فردی که دارد ، با توجه میلیونی و امتیاز خارق العاده آن ها رو به رو شده است. Nonstop Knight همچنین توسط سایت های نقد و بررسی بازی همچون TouchArcade نیز امتیازات مناسبی دریافت کرده است.

در این بازی شما در نقش یک شوالیه قهرمان و شجاع وظیفه دارید تا در مقابل شیاطین و موجودات خبیثی که به سرزمین و قلعه شما رخنه کرده اند ایستادگی کنید. برای این کار می بایست شمشیر خود را برداشته و به مبارزه با این موجودات پلید بروید. گرافیک فانتزی و طراحی های سه بعدی بازی Nonstop Knight یکی از نقاط قوت آن می باشد اما گیم پلی گسترده و داینامیک بازی نقطه مثبت اصلی این بازی محسوب می شود.

شما در بازی Nonstop Knight می توانید مهارت های جدید مبارزه یاد بگیرید و از آیتم های گوناگون به منظور پیشرفته تر کردن شوالیه خود بهره مند شوید. همچنین امکان ارتقاء شوالیه و سلاح ها در سطوح مختلف نیز در این بازی دیده می شود. در طرف مقابل، دشمنان شما هم در هر مرحله خطرناک تر و بزرگ تر می شوند. در این بازی به جز دشمنان عادی، دشمنان و رئیس های بزرگ هم وجود دارند که نابود کردنشان چالش سختی خواهد بود. سبک بازی با دیگر بازی های مشابه متفاوت است. شما فقط مسئولیت انتخاب نوع ضربات و مهارت های فرا گرفته شده را خواهید داشت.

آپدیت Nonstop Knight - Offline Idle RPG Clicker تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.