The New York Times

جدیدترین نسخه برنامه NYTimes Latest News

دسترسی به اخبار و حوادث روز دنیا به کمک اینترنت و ابزار های مختلف بسیار آسان تر شده است و سرعت دسترسی بسیار بالا تر رفته است. سایت های خبری مختلف نیز برای جا ماندن از این تغییرات به سرعت برنامه های اندرویدی خود را برای گوشی های هوشمند منتشر می کنند.

برنامه NYTimes Latest News در واقع نسخه ی اندرویدی خبر گذاری NYTimes است که به شما امکان مرور جدیدترین اخبار را از طریق گوشی هوشمند می دهد. به کمک این برنامه می توانید به آسانی به جدیدترین اخبار از سراسر دنیا دسترسی پیدا کنید. این شبکه ی خبری بیش از 50 دفتر در کشور های مختلف دارد و می تواند جدیدترین اخبار را از قسمت های مختلف جهان برای شما مخابره کند. حوادث و اتفاقات مختلف سراسر دنیا نیز به صورت زنده و در لحظه برای شما پوشش داده خواهند شد و می توانید به آسانی جشنواره ها و همایش های مختلف سراسر دنیا را به صورت خبری دنبال کنید.

NYTimes Latest News دانلود نیویورک تایم برنامه نمایش اخرین خبر ها

ویژگی های برنامه NYTimes Latest News

  • دارای آلارم هشدار برای اخبار داغ
  • امکان خواندن مقالات به صورت آفلاین
  • امکان به اشتراک گذاری مقالات و خبر ها
  • نمایش فیلم ها و تصاویر واقعیت افزوده برای اخبار مختلف
  • پوشش بین المللی رویداد ها با استفاده از 50 دفتر خبری در سراسر دنیا
  • طراحی بسیار جذاب و رابط کاربری آسان
  • امکان نوشتن نظرات شما
  • و امکانات دیگر

همان طور که گفته شد برنامه NYTimes Latest News یک برنامه بسیار عالی است که به کمک ان می توانید به سادگی به جدیدترین اخبار سراسر دنیا دسترسی پیدا کنید. اخبار داغ و لحظه ای برای شما با الارم هشدار نمایش داده خواهند شد و می توانید تصاویر و فیلم های واقعیت افزوده را برای خبر های مختلف مشاهده کنید. امکان به اشتراک گذاری اخبار و مقالات مختلف نیز وجود دارد و می توانید آن ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

امکان مرور افلاین اخبار نیز برای شما فراهم شده است و می توانید بدون نیاز به اینترنت اخباری را که قبلا بارگذاری کرده اید مطالعه نمایید. رابط کاربری برنامه نیز بسیار ساده و آسان است و می توانید به سادگی از خواندن خبر های مختلف لذت ببرید و نظرات خود را نیز در زیر هر خبر درج کنید تا برای دیگران قابل نمایش باشد.

آپدیت The New York Times تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.