Om Nom: Run

بازی Om Nom: Run عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های اکشن است که توسط تیم توسعه ZeptoLab طراحی و منتشر شده است. اوم نوم کاراکتر بسیار جذابی و دوستداشتنی است که در سری بازی های محبوب و معروف Cut the Rope به خوبی با آن آشنا هستیم.

به Om Nom و Om Nelle در مسابقه ای در خیابان های خطرناک Nomville بپیوندید:

از موانع خودداری کنید ، از آیتم های های قدرتی استفاده کنید تا راه را پاک کنید و شخصیت های جدید را از جهان Cut the Rope پیدا کنید!

ویژگی های Om Nom: Run

  • کامل کردن ماموریت های مختلف: مسافت های خاص را بدوید، نامه ها را جمع کنید ، شیرین کاری های شگفت انگیز را انجام دهید یا تا آنجا که می توانید در حالت بی پایان بدوید تا جوایز بیشتری دریافت کنید.
  • استفاده از BOOSTERS و POWER-UPS: موشک ها ، چکمه های پرش ، آهن ربا و سکه های دوتایی به شما در طول گیم پلی بازی کمک می کنند. برای جمع آوری آنها و گرفتن امتیاز بیشتر فقط بدوید!
  • باز کردن کاراکترهای مختلف از جهان بازی Cut the Rpoe: اوم نوم و اوم نل ستاره های اصلی این بازی هستند ، اما شخصیت های بسیار جالب و لباس های جذاب تری در انتظار باز کردن هستند.
  • مکان های شگفت انگیز را کشف کنید: از خیابان های شلوغ ، پشت بام های کثیف ، تونل های زیرزمینی ، کارخانه ربات و سایر مراحل و محیط های رنگارنگ عبور کنید.
  • به صدر جدول LEADERBOARD دست پیدا کنید: در مسابقات عادی بالاترین امتیاز را برای تسلط بر دیگر بازیکنان کسب کنید.

بازی Om Nom: Run عنوانی بسیار جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های اکشن و تفننی است که در آن باید با اوم نوم بدوید و امتیازات را کسب کنید. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.

آپدیت Om Nom: Run تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.