Password Manager SafeInCloud ℗

نسخه فول و کرک شده بهترین برنامه پولی مدیریت پسورد در اندروید Password Manager SafeInCloud Pro

با پشتیبانی از سرویس های ابری جهت افزایش امنیت پسورد های ذخیره شده

Password Manager SafeInCloud از نرم افزارهای ذخیره رمز عبور برای گوشی های اندرویدی می باشد. در این نرم افزار شما می توانید رمز عبور مربوط به موارد مختلف مانند اکانت فیس بوک، ایمیل، رمزهای کارت های اعتباری و … را وارد کنید. این نرم افزار امکان دسته بندی کردن رمزهای وارد شده را نیز دارد تا دسترسی بسیار ساده تری به آنها داشته باشید. در این نرم افزار امکان ساخت ساخت رمزهای عبور ایمن را نیز دارید. این نرم افزار می تواند به شما رمزهای عبوری را پیشنهاد دهد که دارای سطح امنیت بسیار بالایی می باشند. طراحی Password Manager SafeInCloud به صورت متریال انجام شده است و از این رو دارای ظاهر جذابی می باشد.

ویژگی های برنامه مدیریت پسورد ابری SafeInCloud Pro

  • کاربرد راحت و ساده
  • طراحی متریال
  • کد کردن و رمزنگاری بسیار قوی پسورد ها (256-bit Advanced Encryption Standard)
  • همگام سازی با سرویس های ابری
  • امکان وارد شدن با اثر انگشت
  • آنالیز میزان قدرت رمز عبور شما
  • قابلیت ساخت پسوردهای تصادفی قوی
  • دارای نسخه دسکتاپ رایگان جهت دسترسی به اطلاعات
  • وارد کردن اطلاعات به صورت خودکار

آیا استفاده از اپ های مدیریت پسورد لازم است؟

بسیاری از کاربران برای رمزهای عبور خود از یک رمز مشترک استفاده می کنند. بدون شک چنین کاری بسیار مخاطره انگیز و مشکل ساز است چرا که در صورت لو رفتن یک پسورد شما پسوردهای دیگری که دارید نیز لو خواهد رفت. پس بهترین کار استفاده از رمزهای عبور مختلف و پیچیده است تا به این ترتیب کسی امکان حدس زدن یا دزدیدن تمام رمزهای عبور شما را نداشته باشد. از طرفی یادآوری چندین رمز عبور که دارای سطح امنیت بالایی باشند نیز تا حدودی دشوار است. به همین دلیل توصیه می کنیم از برنامه هایی مانند SafeInCloud Pro که در جهت ذخیره کردن رمزهای عبور عرضه می شوند استفاده کنید تا بتوانید رمزهای عبورتان را در این برنامه ها وارد کرده و هر زمانی که خواستید به آنها دسترسی داشته باشید.

نکته مهمی که در خصوص استفاده از اپ های مدیریت پسورد وجود دارد این است که برخی به اشتباه گمان می کنند که سازنده اپ به تمام رمز های آنها دسترسی دارد در صورتی که این یک باور غلط است.

در بدو ورود به برنامه SafeInCloud Pro شما باید یک رمز اختصاصی برای دیتابیس خود تعریف کنید. هر چقدر این رمز قویتر باشد امنیت پسورد های ذخیره شده شما نیز بالاتر می رود. اگر این رمز را فراموش کنید امکان ری استور کردن آن وجود ندارد و شما برای همیشه دسترسی به دیتابیس پسورد های ذخیره شده را از دست خواهید داد.

رمز های عبور شما توسط یک کلید اختصاصی که بر اساس پسورد وارده شده ایجاد می شود به حالت کد تبدیل می شود و فقط شما می توانید به آنها دسترسی داشته باشید.

داده های شما همیشه در یک دستگاه و در یک سرویس ابری مانند گوگل درایو با استاندارد رمزگذاری پیشرفته 256 بیتی (AES) رمزگذاری می شوند. این الگوریتم توسط دولت ایالات متحده برای محافظت از اطلاعات فوق سری استفاده می شود. AES همچنین به طور گسترده در سراسر جهان پذیرفته شده و به استاندارد رمزگذاری واقعی تبدیل شده است.

آپدیت Password Manager SafeInCloud ℗ تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.