Payback 2 - The Battle Sandbox

بازی سرگرم کننده جبران Payback 2 – The Battle Sandbox

بیش از 50 میلیون دانلود از پلی استور

+ به همراه نسخه مود شده بازی

پیشنهاد ویژه سایت ApkTops

Payback 2 – The Battle Sandbox بازی جدیدی است که در مدت زمان کوتاه عرضه خود توانسته است با استقبال چشم گیری در پلی استور مواجه شده و افراد زیادی را به سمت خود بکشاند. این بازی با گیم پلی بسیار سرگرم کننده و جذابی که دارد، می تواند ساعت های بسیار زیادی سرگرمتان کند. در ادامه به معرفی بیشتر این بازی خواهیم پرداخت.

ویژگی ها:

  • وجود گردهمایی های مختلف
  • مبارزه با دوستان و دیگر بازیکنان
  • چالش های ساعتی، روزانه و هفتگی
  • وجود ماشین های مختلف در بازی
  • انتخاب کردن ماشین دلخواه در بازی
  • سوار بودن سلاح بر روی ماشین ها
  • انجام دادن ماموریت های متعدد
  • دستاورد و بوسترهای افزایشی قدرت

نقد و بررسی بازی Payback 2 – The Battle Sandbox :

در بازی Payback 2 – The Battle Sandbox وظیفه تان انجام ماموریت های متعددی است که برایتان در نظر گرفته شده است. به همین منظور باید از ابتدای بازی آغاز کرده و مراحل مختلف را با موفقیت انجام دهید. ماموریت هایی این بازی اکثرا اکشن بوده و می توان آنها را شبیه بازی جی تی آی دانست به صورتی که در هنگام انجام این بازی ناخودآگاه به یاد بازی GTA خواهید افتاد و محیط این بازی محبوب برایتان تداعی خواهد شد اما اگر حق به جانب صبحت کنیم، هیچ بازی نمی تواند جایگزین GTA در سبک خود شود! ;) :D

در این بازی از ماشین ها و وسایل نقلیه مختلف مانند سواری ها، ماشین های  مسابقه ای، تانک و … استفاده خواهید کرد و با استفاده از آنها باید مسابقات را پیروز شوید، خرابکاری انجام دهید، به رانندگی بپردازید و … . به همین صورت باید ماموریت های متفاوتی که برایتان تدارک دیده شده است را هربار انجام دهید. بر روی ماشین هایی که در این بازی در اختیارتان قرار خواهد گرفت، سلاح های قدرتمندی سوار شده است که می توانید از آنها برای شلیک کردن به سمت ماشین ها و افرادی که در بازی وجود دارند استفاده کنید. دستاوردها و بوسترهای متفاوتی نیز در این بازی برای کاربران در نظر گرفته شده اند که باعث افزایش سرعت و روند بازی خواهد شد.

در کنار حجم کمی که بازی اندرویدی “باز پرداخت – مبارزه ماسه ای” دارد، اما گرافیک و گیم پلی بازی واقعا خیره کننده است. شاید هیچگاه تصور نکنید که با دانلود چنین حجم کمی به گیم پلی واقعا عالی دسترسی خواهید داشت که می تواند روزهای بسیار زیادی سرگرمتان کند. همه این ها زمانی برایتان هیجان انگیزتر خواهد بود که بفهمید امکان انجام بازی به صورت انلاین نیز وجود داشته و می توانید با دوستان خود به رقابت بپردازید!

آپدیت Payback 2 - The Battle Sandbox تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.