Piano Kids - Music & Songs

دانلود نسخه جدید و کرک شده برنامه پیانو کیدز اندروید Piano Kids Music & Songs

بازی Piano Kids – Music & Songs عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های موزیکال است که توسط تیم توسعه Orange Studios Games طراحی و منتشر شده است. این بازی یک جعبه موزیکال جالب است که برای یادگیری کودکان و والدین ایجاد شده است. در این بازی سازهای موسیقی ، ترانه های شگفت انگیز ، کاوش صداهای مختلف و توسعه مهارت های موسیقی را اجرا کنید.

در گیم پلی بازی پیانو کیدز اندروید از انگشتان دست خود برای پخش سازهای رنگارنگ مانند زایلوفون کودکانه، کیت درام، پیانو، ساکسیفون، ترومپت ،فلوت و گیتار برقی استفاده کنید. بگذارید کودک شما از طریق موبایل یا تبلتش موسیقی بسازد.

رابط کاربری بازی Piano Kids – Music & Songs رنگارنگ و روشن است. شما با این بازی کودک خود را خوشحال می کنید زیرا او هنگام پخش بازی های هیجان انگیز موسیقی را یاد می گیرد. این بازی به طور کلی دارای چهار حالت است: سازها ، آهنگ ها ، صدا ها و بازی. کودک شما نه تنها در موسیقی مهارت های خود را بهبود می بخشد بلکه این بازی به رشد حافظه ، تمرکز ، تخیل و خلاقیت و همچنین مهارت های حرکتی ، عقل ، حسی و گفتار کمک می کند.

کودکان از اکتشاف صداهای مختلف (حیوانات، حمل و نقل، صداهای طنز، آلات موسیقی) در این بازی لذت می برند. همچنین می آموزند که رنگ ها، پرچم ها، شکل های هندسی، اعداد و حروف الفبا را به زبان های مختلف تلفظ کنند.

بازی پیانو کیدز اندروید عنوانی بسیار جذاب و سرگرم کننده در زمینه یادگیری موسیقی است که به کودکان و والدین آنها پیشنهاد می شود. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.

آپدیت Piano Kids - Music & Songs تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.