PingTools Pro

ابزار شبکه PingTools Pro

نسخه پرداخت شده Pro

پشتیبانی از زبان فارسی

در شبکه های کامپیوتری، PING روشی برای ارسال پیام ها از یک سیستم به سیستمی دیگر است. برای اطلاع از پینگ، معمولا از آن تست می گیرند که به آن Ping Test گفته می شود. هنگام انجام این تست، پاسخ هرچه که باشد، نتیجه آن تعیین کننده اتصال شما به کامپیوتری دیگر است که اگر این شبکه به درستی ایجاد شده باشد زمان تاخیر بین دو کامپیوتر را نیز تعیین می کند. PingTools مجموعه ای از ابزارهای مفید برای شبکه می باشد که در مدت زمان کوتاهی می تواند اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار دهد.

PingTools دارای ابزارهای زیر می باشد:

Ping: همانطور که در بالاتر نیز در مورد پینگ توضیح دادیم، با استفاده از این ابزار می توانید از اتصال دو کامپیوتر در شبکه و یا فهمیدن میزان زمان تاخیر بین آنها مطلع شوید.

Tracerout: را می توان یک ابزار بسیار ضروری برای مدیران سیستم دانست که با استفاده از آن می توانید مسیر بسته های اطلاعاتی که از سیستم شما به سرور ارسال می شود را نشان دهد.

Port scanner: این ابزار برای اسکن کردن پورت TCP می باشد. با این ابزار امکان مشاهده یک لیست از پورت های باز بر روی دستگاه از راه دور را دریافت خواهید کرد.

Whois: به احتمال زیاد با ابزار Whois آشنایی داشته باشید. با استفاده از این ابزار می توانید اطلاعات کاملی در مورد ادرس یک دامنه یا یک IP به دست بیاورید. با استفاده از این ابزار می توانید اطلاعات کاملی در مورد ثبت کننده یک دامین، ارگان، اطلاعات تماس و … با آن را به دست بیاورید.

UPnP scanner: قابلیت نمایش دستگاه های UPnP را در شبکه محلی شما می دهد. با این ابزار می توانید ادرس آی پی روتر، کنسول بازی مانند Xbox یا PlayStation، سرورهای رسانه ها و دستگاه های دیگر را بیابید.

Wi-Fi scanner: با این ابزار می توانید وای فای فعال در اطراف خود را مشاهده کنید. این ابزار، لیستی از وای فای های فعال را در اختیار شام قرار خواهد داد.

آپدیت PingTools Pro تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.