Plague Inc.

بازی کمپانی پلاگو Plague Inc

عرضه شده توسط Miniclip
با بیش از 50 میلیون دانلود از گوگل پلی
پیشنهاد ویژه سایت ApkTops

مینی کلیپ به عنوان یک کمپانی کاملا شناخته شده و مشهور، سالهاست که در بین کاربران نام خود را ثبت کرده است. این کمپانی با عرضه بازی هایی بی نظیر توانسته است چنین شهرتی را کسب کند. اگر به یاد داشته باشید، سالها قبل مینی کلیپ کار خود را با عرضه بازی های  فلش (SWF) آغاز کرد و به دنبال هم اکنون به عنوان یکی از برترین کمپانی های بازی سازی شناخته می شود. نکته بسیار جالب در مورد این کمپانی، این است که MiniClip معمولا سعی دارد بازی هایی کم حجم را به بازار عرضه کند. سیاست کاری مینی کلیپ بدین صورت است که بازی هایی کم حجم را به بازار عرضه می کند. حتی دوره ای که بازار بازی های کامپیوتر (PC) داغ بود نیز مینی کلیپ بازی هایی با حجم کم برای این سیستم عامل عرضه می کرد.

ویژگی ها:

  • دارای گرافیک پایدار اچ دی بسیار عالی با ظاهر بسیار عالی
  • نمایش جزئیات به صورت دقیق با AI بسیار پیشرفته
  • دارای سیستم کمک در بازی برای کمک کردن به پیش برد بازی
  • وجود استراتژی های مختلف برای تبدیل شدن به استاد در بازی
  • ابزارهای کامل برای ذخیره کردن بازی
  • وجود دستاوردهای مختلف در طی بازی
  • وجود انواع ویروس های مختلف قابل انتخاب توسط شما
  • امکان انتخاب شهر دلخواه برای ویروسی کردن و آلوده کردن آن

 گیم پلی بازی

Plague Inc بازی کاملا متفاوت از کمپانی مینی کلیپ برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد. بر خلاف سایر بازی ها که در آنها شما به عنوان یک سرباز باید به جنگ زامبی ها و نابود سازی ویروس ها بروید تا بتوانید شهر را پاک سازی کنید، اما قضیه در Plague Inc کاملا متفاوت است. در این بازی شما خودتان عامل انتشار دهنده ویروس و نابود کردن انسان ها است.

بدون شک تا کنون شاهد عرضه چنین عنوانی از سوی کمپانی های دیگر تاکنون نبوده ایم و با یک بازی کاملا منحصر به فرد، زیبا و جدید روبه رو هستیم.

Plague Inc بازی استراتژیک است که در آن شما عامل ویروس و آلودگی خواهید بود. در این بازی شما شهر مورد نظرتان را انتخاب خواهید کرد و سپس باید بتوانید ویروس ها را در این شهر پخش کنید. سرعت عمل شما باید بسیار بالا باشد و پیش از آن که راه درمانی برای از بین بردن ویروس ها پیدا شود، شما تمام مردم را آلوده کرده باشید و شهر را به ویروس آغشته کنید تا مردم را از بین ببرید.

روش بازی

استراتژیک در این بازی حرف اول را می زند. شما باید بتوانید برای ویروس ها روش هایی بیابید که قدرت آنها را افزایش دهید تا میزان تخریب آنها بیشتر و و آسیب پذیری نیز افزایش یابد. در این بازی وظیفه شما نابود کردن نسل انسان هاست. این کار نیز با منتشر کردن ویروس هایی مناسب در هرکدام از شهرهای جهان انجام می شود. به این ترتیب شما باید تلاش کنید تا با منتشر کردن ویروس هایی از نوع مختلف، کاری کنید تا مردم بیشتری را آلوده کنید.

اگر بخواهیم حق به جانب صحبت کنیم، باید بگوییم که به حق مینی کلیپ در این بازی هیچ کم و کسری را باقی نگذاشته است. در این بازی شاهد گرافیکی بسیار عالی و خیره کننده خواهید بود. Plague Inc دارای گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده ای می باشد که به طور حتم باعث شگفتی شما نیز خواهد شد. صداگذاری حرفه ای و بسیار پیشرفته نیز از جمله مواردی است که به خوبی در این بازی اندروید خودنمایی خواهد کرد.

یکی از مهم ترین موارد درمورد این بازی، گیم پلی منحصر به فرد و جدید آن می باشد که می توان آن را به عنوان یک انقلاب جدید به حساب آورد که تاکنون شاهد چنین گیم پلی در میان بازی های دیگرن نبوده ایم. اگر شما نیز از علاقه مندان به بازی های سبک استراتژیک هستید پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه Plague Inc را از دست ندهید.