Plants vs Zombies™ 2

دانلود نسخه جدید و مود شده بازی محبوب گیاهان علیه زامبی ها Plants vs Zombies v2

بهترین نسخه مود شده در اینترنت به همراه دیتای داخلی

کمپانی الکترونیک آرتز (EA) به ساخت بازی های اعتیادآور معروف است. بازی های محبوبی توسط این کمپانی بزرگ تاکنون عرضه شده است که توانسته اند موفقیت های چشم گیری به دست بیاورند. پیش از این نیز چندین مورد بازی از همین کمپانی را معرفی کرده ایم. بازی هایی که توسط این کمپانی بزرگ عرضه شده است، معرف حضور همه است. این بار قصد معرفی یکی دیگر از بازی های محبوب و دوست داشتنی این کمپانی، که یکی از بازی های خوش ساخت آن نیز می باشد را داریم. بازی گیاهان بر علیه زامبی ها!

ویژگی های بازی گیاهان علیه زامبی ها 2

  • اضافه شدن گیاهان و زامبی های جدید
  • راه های مختلف برای محافظت از خانه در بازی
  • دارای گرافیک اچ دی بسیار عالی
  • گیم پلی اعتیادآور و بسیار سرگرم کننده
  • انجام بازی در مکان ها و شرایط متفاوت
  • وجود چالش های مختلف برای کاربران
  • امکان ارتقاء دادن گیاهان در طول بازی
  • خرید گیاهای جدید با جمع کردن امتیاز بیشتر

 نقد و بررسی بازی Plants vs. Zombies 2

کسانی که نسخه اول این بازی محبوب را انجام داده اند بدون شک با این بازی آشنایی کامل دارند. نسخه اول این بازی توانست موفقیت چشم گیری برای EA به ثمر بیاورد و هم اکنون نوبت به نسخه دوم این بازی محبوب رسیده است تا بتواند موفقیت نسخه اول را دوباره برای الکترونیک آرتر به رقم بیاورد. تاکنون نیز در این مورد موفق عمل کرده است و توانسته است نه تنها موفقیت های نسخه پیشین را تکرار کند، بلکه کاربران بسیار بیشتری نیز برای این بازی جمع کند! توضیح دادن در مورد بازی Plants vs Zombies را می توان تکرار مکررات دانست چرا که این بازی به قدری است محبوب که کمتر کسی را می توان یافت که آن را نشناسد. اما فرض را بر آن میگیریم که شما هیچ آشنایی با این بازی اعتیادآور ندارید.

گیم پلی و داستان بازی گیاهان علیه زامبی ها 2

داستان بازی Plants vs Zombies 2 در مورد جنگ بین گیاهان و زامبی ها می باشد. گیاهانی در برابر زامبی ها وظیفه حفاظت از یک خانه را به عهده دارند. این زامبی ها از طرف سقف خانه می خواهند که به داخل خانه وارد شوند و شخصی که داخل آن خانه قرار دارد را بخورند. اما باید شما بتوانید با استفاده از گیاهانی که در بازی وجود دارند جلوی زامبی ها را گرفته و کاری کنید که آنها نتوانند به مقصدشان برسند.

هرکدام از گیاهانی که در بازی Plants vs Zombies 2 وجود دارند دارای قابلیت های منحصر به فردی می باشند که هرکدام از آنها را می توانید در موقعیت مکانی مشخصی قرار دهید تا بتوانند از پیشروی زامبی ها جلوگیری کنند. به همین ترتیب مراحل مختلف بازی پیش روی شما خواهد بود که در هر مراحل بالاتر دشواری بازی نیز بسیار بیشتر خواهد شد. به طوری که در مراحل بالاتر به طور حتم با مشکل مواجه خواهید شد و باید تلاش بیشتری برای عبور از برخی مراحل، انجام دهید.

در طول بازی شاهد حضور زامبی های مختلفی خواهید بود که میزان قدرت آنها با یکدیگر تفاوت دارد و همین مسئله چالش بازی گیاهان علیه زامبی ها 2 را بیشتر خواهد کرد چرا که شما مداوم در حال تلاش خواهید بود تا بتوانید زامبی های قدرتمندتر را نابود کنید تا از پیش روی کردن به سمت لوله دودکش خانه جلوگیری کنید. بازی گیاهان علیه زامبی ها در مکان ها و شرایط مختلفی در هر فصل انجام می شود. همین مسئله باعث خواهد شد تا شاهد محیط های تکراری و یک نواختی در طول بازی به آن صورت نباشید.

بدون شک Plants vs Zombies 2 یکی از اعتیادآورترین گیم پلی ها را در میان تمام بازی های اندروید دارد. گیم پلی این بازی کاملا نوآورانه و سرگرم کننده است. گرافیک بازی نیز به صورت اچ دی طراحی شده است تا مهر تاییدی باشد بر اثبات قابلیت های کمپانی EA!

 نکته مهم در خصوص نصب بازی:

برای اجرای صحیح بازی Plants vs Zombies 2 باید هر دو برنامه Google play games و Google Play Service حتما بر روی گوشی اندرویدی شما نصب باشد.

این نسخه شامل نسخه معمولی و مود شده به همراه دیتای داخلی است و پس از شروع نصب می توانید نوع بازی را انتخاب کنید.

آپدیت Plants vs Zombies™ 2 تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.