Podcast Addict: Podcast player

دانلود پادکست ادیکت پرمیوم یکی از بهترین اپ های پخش پادکست فارسی و خارجی Podcast Addict Donate 

Podcast Addict: Podcast player یکی از بهترین و قدرتمندترین برنامه های رادیویی در جهان برای پخش پادکست ها مخصوص سیستم عامل های اندوریدی است که به شما امکان مدیریت پادکست ها، کتابهای صوتی، رادیوی پخش مستقیم، کانال ها و لیست های پخش یوتیوب و اخبار RSS را می دهد. این برنامه نیز مانند کست باکس گنیجینه ای بهترین پادکست های فارسی است.

ویژگی های برنامه پادکست فارسی Podcast Addict Donate اندروید

  • منبع پادکست های فارسی و خارجی
  • دارای جلوه های صوتی داخلی مانند سرعت پخش، تقویت حجم صدا و…
  • امکان دسترسی اسان و سریع به برنامه شبکه های مختلف رادیویی در جهان
  • امکان دانلود، ذخیره ساری و به اشتراک گذاری پادکست ها
  • امکان استفاده به عنوان پخش کننده ی مستقل فایل های MP3
  • دارای ویجت مخصوص برای دسترسی سریع و اسان به نرم افزار
  • امکان به روز رسانی، دانلود، پخش و حذف قایل ها به صورت خودکار

Podcast Addict: Podcast player یک برنامه یا ابزار قدرتمند و بسیار محبوب و مفید است که با استفاده از ان به راحتی میتوانید به برنامه ی شبکه های مختلف رادیویی و پادکست های متنوع از کشورهای مختلف در جهان گوش دهید و د صورت تمایل ان ها را دانلود و ذخیره سازی کرده و با دوستان خود در شبکه های مختلف مجازی به اشتراک بگذارید. پادکست ها را میتوانید بر اساس کلمات کلیدی، نام کامل انها و یا دسته بندی، شبکه ی منتشر کننده و همچنین بر اساس  جدیدترین پادکست ها و بهترین پادکست های جستو جو شده، و در سریع ترین زمان ممکن به انها دسترسی داشته باشید.

یکی دیگر از قابلیت های شاخص اپلیکیشن پادکست ادیکت اندروید امکان کپی کردن و چسباندن پادکست ها برای قرارگیری در صفحه اشتراک‌گذاری است که این قابلیت میتواند بسیار کارامد و موثر باشد. کار با این نرم افزار بسیار ساده است و در استقاده از ان با هیچگونه مشکلی مواجه نخواهید شد. با این نرم افزار به ۲۰ هزار ایستگاه رادیویی از سراسر دنیا و پادکست فارسی دسترسی دارید.

آپدیت Podcast Addict: Podcast player تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.