[PROJECT:OFFROAD][20]

بازی PROJECT:OFFROAD 20 عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های شبیه سازی و اتوموبیل رانی است که توسط تیم توسعه BYCODEC GAMES طراحی و منتشر شده است. این بازی بر اساس واقعیت توسعه یافته است. نمودارهای جذاب و فیزیک واقع گرایانه هستند.

در بازی PROJECT:OFFROAD 20 توسعه دهنده آن فیزیک خارج از جاده را شبیه به واقعیت ساخته است تا یک تجربه بازی جذاب را به بازیکن ارائه دهد. توسعه دهندگان نقشه هایی را برای غنی سازی تجربه خارج از جاده برای بازیکن طراحی کرده اند. آنها همچنین وظایفی را در نقشه ها ایجاد کرده اند تا بازیکن با چالش های بیشتری رو به رو شود. بسیاری از وسایل نقلیه و گزینه های تخصصی در دسترس هستند.

در گیم پلی بازی PROJECT:OFFROAD 20 برای به دست آوردن پول و خرید وسایل نقلیه جدید می توانید به وظایف موجود در نقشه بپردازید. با توجه به گزینه های گرافیکی دقیق ، می توانید تنظیمات سفارشی متناسب با دستگاه تلفن همراه خود داشته باشید. توسعه دهنده بازی همه تنظیمات مکانیکی را اضافه کرده است تا تجربه خارج از جاده بسیار خاص باشد. شما می توانید ویژگی های مکانیکی وسیله نقلیه خود را آنطور که دوست دارید تغییر داده و استفاده کنید.

بازی PROJECT:OFFROAD 20 عنوانی بسیار جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های اتوموبیل رانی آفرود است که دارای گیم پلی مهیج  وچالش برانگیزی است. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.