Pumped BMX 3

بازی دوچرخه سواری Pumped BMX 3

عرضه شده توسط کمپانی  Noodlecake Studios

Pumped BMX 3 سومین نسخه از سری همین بازی ها برای سیستم عامل اندروید می باشد که توسط کمپانی بازیسازی معتبر Noodelcake عرضه شده است. بازی که در آن امکان تجربه لذت واقعی دوچرخه سواری را خواهید داشت. این بازی به ویژه رای کسانی که به دوچرخه سواری علاقه مند هستند می تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد.

pumped-bmx-v3

ویژگی ها:

  • وجود 720 چالش در بازی
  • دستاوردهای مختلف و دریافت آنها
  • بیش از 60 مرحله جذاب و سرگرم کننده
  • وجود دوچرخه سوارهای متفاوت
  • استفاده از دوچرخه هایی با طرح مختلف
  • انجام حرکات نمایشی در هنگام دوچرخه سواری

در بازی Pumped BMX 3 شما باید در چالش هایی که برایتان در نظر گرفته شده است شرکت کنید و بتوانید آنها را با موفقیت انجام دهید. در این بازی دوچرخه سواری مانع ها و مسیرهای مختلفی برایتان طراحی و تدارک شده است که باید از آنها عبور کنید و مراحل مختلف را پشت سر بگذارید. در این بازی اندروید بیش از 60 مرحله بسیار جذاب و سرگرم کننده برای کاربران در نظر گرفته شده است که باید با افزایش مهارت های خود بتوانید تمام آنها را انجام دهید.

در بازی Pumped BMX 3 شاهد وجود دوچرخه های مختلفی خواهید بود که می توانید از میان آنها دوچرخه دلخواهتان را انتخاب کنید و از آن برای انجام چالش ها استفاده کنید. همچنین مسیرهای دوچرخه سواری متعددی نیز در بازی وجود دارند که تنوع خاصی به محیط بازی بخشیده است. در طی بازی نیز می توانید با انجام حرکات نمایشی، امتیازات خود را افزایش دهید.

این بازی، با وجود حجم کمی که دارد، اما دارای گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده ای می باشد. محیط بازی به خوبی هرچه تمام طراحی شده است تا یک بازی بی نظیر را شاهد باشید. گیم پلی بازی نیز بسیار سرگرم کننده و جذاب طراحی شده است که اگر از علاقه مندان به ورزش دوچرخه سواری هستید پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه آن را از دست ندهید.