QualityTime - My Digital Diet

برنامه رژیم دیجیتال! QualityTime – My Digital Diet

درخواستی کاربران سایت ApkTops

کسب امتیاز 4.3 از 5 در گوگل پلی

QualityTime – My Digital Diet نام نرم افزاری بسیار کاربردی برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که با استفاده از آن می توانید مدت زمان کارکردتان را با گوشی و هر برنامه از گوشی را بفهمید.

QualityTime--My-Digital-Diet

 

استفاده از گوشی و تبلت های هوشمند این روزها بسیار افزایش یافته است و کسانی که از این دیوایس های هوشمند استفاده می کنند همیشه به هر بهانه ای هم که شده، سری در گوشی شان می کشند و عادت دارند تا با آن سرگرم شوند. این کار بدون شک ضررهای بسیار زیادی برای افراد خواهد داشت که در بلند مدت این عوارض خود را نشان خواهند داد. البته این مشکل تنها در بین افراد بزرگسال وجود دارد و شاهد آن هستیم که این روزها تبلت و گوشی ها جای خود را در میان کودکان نیز باز کرده اند. شاید شما نیز جزوء والدینی باشید که برای فرزندان خود تبلت خریداری کرده اید اما از بابت مدت زمان بسیار زیادی که فرزندان شما صرف بازی کردن با آن می کند نگران هستید و به ستوه آمده اید. اما آیا تا به حال می دانستید که برای حل این مشکل نیز روش هایی وجود دارد؟

QualityTime – My Digital Diet نام نرم افزاری از سوی کمپانی نرم افزاری ZeroDesktop Inc می باشد که برای گوشی و تبلت های اندروید عرضه شده است. این نرم افزار می تواند کاری کند تا کودکانتان و حتی خود شما مدت زمان محدودی از دیوایس خود استفاده کنید. شما می توانید برای این نرم افزار مدت زمان خاصی را در نظر بگیرید تا بعد از آن با استفاده از هر برنامه ای، به شما اخطار داده شود تا استفاده از دیوایس خود را کنار بگذارید. در نرم افزار QualityTime – My Digital Diet این عمل در دو حالت مختلف انجام می شود که یکی از آنها “حالت زنگ تفریح” و حالت دیگر “نمایه اخطار” نام دارد. در حالت زنگ تفریح، هنگامی که شما بعد از مدت زمان مشخص شده با گوشی کار کردید گوشی به صورت خودکار محدود خواهد شد و نمی توانید به برخی از بخش های آن ( که قبل از تعیین کرده اید) دسترسی داشته باشید و بعد از تمام زنگ تفریح ( مدت زمان دلخواه) باز هم استفاده از گوشی آزاد خواهد شد و شما می تواند از گوشی تان استفاده کنید. در حالت اخطار، بعد از این که مدت زمان مشخص شده به پایان برسد با استفاده از آلارم به شما هشدار داده خواهد شد که البته شما می توانید کار کردن با تبلت یا گوشی را ادامه دهید و به آن اخطار بی توجه باشید!

همانطور که در ابتدای مطلب نیز ذکر شد، با استفاده از QualityTime – My Digital Diet می توانید علاوه بر قابلیت مذکور، همچنین مدت زمانی که از گوشی و برنامه های نصب شده در گوشی استفاده کرده اید را مشاهده کنید. این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا مدت زمان صرف شده برای هر برنامه یا بازی که در گوشی نصب شده است را مشاهده کنید. به همراه این شما می توانید جزئیاتی کامل از عملکرد مذکور را مشاهده کنید. قابلیت مشاهده فعالیت تا 6 ماه گذشته در صورت ساخت اکانت کاربری نیز برای کاربران فراهم شده است. شما می توانید تاریخچه کارکرد خود را در سرویس های ابری مختلف ذخیره کنید.

ویژگی ها:

  • دارا بودن TimeLine برای گوشی هوشمند شما:

این قابلیت به شما این امکان را می دهد تا در یک صفحه TimeLine (مشابه صفحه فیس بوک) مدت زمانی که از گوشی تان استفاده کرده اید را مشاهده کنید. صفحه ای که برنامه QualityTime – My Digital Diet به شما جزئیات و مدت کارکرد را نمایش خواهد داد دارای اینترفیسی بسیار زیبا و جذاب می باشد و در ان می توانید تمام جزئیات را به خوبی مشاهده کنید. شما می توانید با حرکت کردن در میان این صفحه تمام کارهایی که از اول روز تا پایان شب را انجام داده اید، به صورت کامل همراه با جزئیات مشاهده کنید. شما با استفاده از حرکت انگشت قادر خواهید بود تا صفحات را ورق زده و روزهای قبلی یا بعدی را مشاهده کنید.

  • کشف عادت های دستگاه هوشمند شما:

– قابلیت نمایش دادن لیستی از برنامه هایی که در طول مدت هفته بیشترین استفاده را از آنها داشته اید. در این بخش تعداد دفعاتی که از هر اپلیکیشن استفاده کرده اید را نیز مشاهده خواهید کرد.

– قابلیت مشاهده کردن مدت زمان استفاده از یک اپلیکیشن در تاریخی خاص

– قابلیت مشاهده کامل تاریخچه کارکرد مربوط به هر برنامه تنها با یک بار لمس کردن آن

  • مدیریت عادات دیجیتالی خود:

پخش هشدار: در این حالت هنگامی که شما پیش از زمان تعیین شده از گوشی خود استفاده کنید، برنامه شروع به زنگ زدن خواهید کرد تا شما متوجه این قضیه شده و در صورتی که بخواهید گوشی تان را کنار بگذارید.

زنگ تفریح: این حالت برای شما هیچ حق انتخابی باقی نخواهد گذاشت و بیشتر برای کودکان شما مناسب است. در این حالت هنگامی که از مدت زمان تعیین شده، بیشتر از گوشی تان استفاده کنید، گوشی به صورت اتوماتیک محدود خواهد شد و شما به آن دسترسی کامل نخواهید داشت.