Quora — Ask Questions, Get Answers

جدیدترین نسخه برنامه Quora

برنامه رسمی وب سایت Quora 

اطلاعات یکی از مهمترین چیز هایی است که با اغاز به کار شبکه ی جهانی اینترنت در اختیار عموم قرار گرفت و هر کس می توانید در مورد موضوعات مختلف با استفاده از این بستر اطلاعات مورد نظرش را بدست آورد.

برنامه Quora برنامه رسمی وب سایت Quora.com می باشد. این وب سایت از حدود سال 2009 فعالیت خود را آغاز کرد و از سال 2010 در دسترس عموم قرار گرفت. با ورود به این وب سایت به میلیون ها پرسش و پاسخ در مورد موارد مختلف دسرتسی پیدا خواهید کرد. این برنامه نیز به بانک اطلاعاتی وب سایت متصل شده است و می توانید تمامی پرسش و پاسخ های موجود در وب سایت را در این برنامه نیز مشاهده کنید. تمامی پاسخ ها و اطلاعات موجود روی این برنامه از منابع مطمئن بوده و می توانید به ان ها اعتماد کرده و استفاده نمایید. رابط کاربری برتامه نیز بسیار ساده طراحی شده و به راحتی می توانید از ان استفاده کنید.

ویژگی های برنامه Quora

  • رابط کاربری بسیار ساده و آسان
  • امکان پرسیدن سوالات جدید و دریافت پاسخ از دیگران
  • امکان دنبال کردن مطالب و اگاهی از موارد جدید
  • امکان مرور محتوا های مختلف
  • گرفتن اطلاعات از منابع معتبر و افراد خبره در هر زمینه
  • امکان به اشتراک گذاری پاسخ های شما
  • و امکانات دیگر

همان طور که گفته شد برنامه Quora در واقع برنامه رسمی منتشر شده توسط همین وب سایت است. می توانید به راحتی به میلیون ها پرسش و پاسخ در دسته بندی های مختلف دسترسی پیدا کرده و اطلاعات خود را بالا ببرید. می توانید با زدن چند کلید پرسش های جدیدی مطرح کرده و منتظر بمانید تا پاسخ خود را دریافت کنید. اطلاعات موجود توسط افراد خبره در هر زمینه نوشته و منتشر می شود. شما نیز می توانید پاسخ های خود را در مرود پرسش های مختلف به اشتراک بگذارید.

می توانید مطالب مختلف را دنبال کرده و از اطلاعات جدیدی که هر روز بارگذاری می شود مطلع شوید. مرور مطالب با کیفیت بالا و بسیار اسان در اختیار شما قرار دارد و می توانید به سادگی از اطلاعات درون برنامه بهره مند شوید.

آپدیت Quora — Ask Questions, Get Answers تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.