Ramboat - Offline Shooting Action Game

بازی اکشن رمبوت Ramboat: Shoot and Dash

عرضه شده توسط Genera Games
با گرافیک عالی و خیره کننده
وجود کاراکترهای جذاب و دوست داشتنی

Ramboat: Shoot and Dash بازی جذاب و سرگرم کننده برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که در آن شما نقش اصلی بازی را به عهده خواهید داشت. در این بازی شما باید بتوانید ماموریت های مختلفی که برایتان در نظر گرفته شده است را با موفقیت انجام دهید. سبک اکشن این بازی در کنار گیم پلی نسبتا فان، یکی از نقطه های عطف آن به حساب می آید!

ویژگی ها:

  • گرافیک بسیار عالی و خیره کننده
  • وجود سلاح های قدرتمند و مختلف
  • کاراکترهای جذاب و دوست داشتنی
  • امکان ارتقاء دادن کاراکترها و سلاح ها
  • مراحل جذاب و ماموریت های چالشی

 معرفی بازی Ramboat

در بازی Ramboat: Shoot and Dash در نقش یک سرباز آموزش دیده قرار خواهید گرفت که باید به قلب دشمن حمله کرده و به تنهایی بتوانید آنها را شکست دهید. برای این کار 4 کاراکتر مختلف برایتان در نظر گرفته شده است که می توانید از میانشان هرکدام را که خواستید انتخاب کرده و با همان بازی را پیش ببرید. امکان ارتقاء دادن قابلیت های شخص انتخاب شده نیز وجود داشت و به این ترتیب می توانید با قدرت بیشتری وارد جنگ با دشمن بشوید. برای کشتن نیروهای دشمن نیز سلاح های متفاوتی در اختیارتان قرار خواهد گرفت. این سلاح ها شامل سلاح های سبک و سنگین بوده که به تناسب دشمنتان، می توانید از آنها استفاده کنید. از طرفی در هنگام بازی امکان سوار شدن بر وسایل مختلف مانند قایق و ماشین را نیز خواهید داشت.

در Ramboat: Shoot and Dash ماموریت های متعددی برایتان در نظر گرفته شده است که در طول مراحل متفاوت بازی باید آنها را انجام دهید. این بازی دارای گرافیک بسیار عالی می باشد. این در حالی است که “رمبوت” حجم چندانی نیز ندارد. صحنه های اکشن بسیار زیبا در طول بازی بدون شک باعث جلب توجه شما خواهد شد. همچنین وجود صداگذاری بسیار عالی و حرفه ای، یکی از دیگر از مواردی است که در طول بازی باعث افزایش هرچه بیشتر هیجان آن می شود.