Rayman Adventures

بازی ماجراجویی رایمن Rayman Adventures

عرضه شده توسط کمپانی نام آشنای یوبی سافت
پیشنهاد ویژه سایت ApkTops

دو دهه از عرضه اولین سری بازی های فرنچایز ریمن می گذرد و هم اکنون یوبی سافت به پاس گرامی داشت دومین دهه از عرضه این بازی ها، عنوان جدیدی با نام Rayman Adventures عرضه کرده است که میتوان گفت در واقع، در این نسخه سنگ تمام گذاشته است تا نسخه جدید این بازی، یادآور خاطره ای شیرین برای تمام دوران باشد. به احتمال بسیار زیادی شما با سری بازی های ریمن آشنایی داشته باشید و قبلا آنها را انجام داده باشید. حتی اگر با این سری از بازی ها آشنایی ندارید و برای اولین بار است که می خواهید آن را تجربه کنید، پیشنهاد می کنیم حتما این کار را انجام دهید!

ویژگی های بازی ریمن ادونچر

  • تجربه بی نظیری از میکس اکشن و ماجراجویی
  • دنبال و حمله کردن به Incrediballs ها در بازی
  • ماجراجویی های جالب و زیبا با جلوه های شگفت انگیز
  • وجود دستاوردهای متفاوت در طول بازی
  • مراحل بسیار سرگرم کننده و جالب
  • دارای گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده
  • موسیقی زمینه بسیار جذاب و کم نظیر

 نقد و بررسی بازی Rayman Adventures

شاید بتوان گفت که بازی رایمن، شباهت کمی با بازی معروف “سونیک” دارد. حداقل سبک و سیاق بازی Rayman Adventures ما را به یاد بازی محبوب سونیک کمپانی سگا می اندازد. اما در رایمن قضیه کمی فرق می کند، تمام کاراکترها، نحوه پرش ها، دشمنان، امتیازات، دستاوردها، گرافیک و از همه مهم تر گیم پلی بازی تفاوت های بسیار زیادی را با سونیک ایجاد میکند که سبب می شود تا بازی کمپانی US به عنوان یک بازی کاملا منحصر به فرد و جدید در میان کاربران خودنمایی کند. البته در گذر زمان، ریمن دچار تغییرات بسیار زیاده شده است که همین تغییرات عمده تفاوت های بین ریمن و سونیک را رقم میزنند.

شاید اطلاع داشته باشید که Rayman Adventures دارای سبک ماجراجویی است. البته این موضوع به خوبی از نام بازی نیز پیداست که با یک بازی ماجراجویی روبه رو هستیم. بازی که در آن شما نقش ریمن را ایفا خواهید کرد و باید بتوانید کنترل آن را به دست بگرید. حرکت کردن ریمن (دویدن) به صورت اتومات انجام می شود و شما تنها وظیفه پریدن یا برگشتن را به عهده خواهید داشت. در طول مسیر حرکت، شاهد وجود مانع های متفاوتی خواهید بود که باید بتوانید ریمن را از روی آنها عبور دهید.

همچنین موجودات مختلفی نیز در بازی وجود دارند که به عنوان دشمن شما ایفای نقش می کنند و باید مراقب باشید که ریمن با آنها برخورد نکند. امکان ضربه زدن یا پریدن از روی آنها در بازی وجود دارد. در بازی دستاوردهای مختلفی مانند سکه و … وجود دارد که گرفتن آنها باعث افزایش امتیازات شما خواهد شد. وجود بوستر و دیگر دستاوردها در Rayman Adventures باعث افزایش هرچه بیشتر هیجان این بازی جذاب و سرگرم کننده می شود. نسخه جدید بازی ریمن در مکان های جدید و متفاوتی انجام می شود که باعث خواهد شد تا حس یک نواختی محیط به شما القا نگردد.

بازی Rayman Adventures دارای مراحل بسیار جذاب و سرگرم کننده ای می باشد. این بازی دارای گیم پلی بسیار اعتیادآور و جذابی است که با انجام دادن آن، بدون شک به آن جذب خواهید شد. این بازی با گرافیک خیره کننده اچ دی عرضه شده است. حتی ریزترین جزئیات درون بازی نیز به صورت اچ دی قابل مشاهده خواهد بود. موسیقی پس زمینه بسیار جذاب  گوش نواز بازی نیز شما را به ادامه دادن آن ترغیب می کند. اگر به دنبال بازی جذاب و سرگرم کننده هستید، پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه جدیدترین نسخه از بازی ریمن را از دست ندهید!

آپدیت Rayman Adventures تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.