Rosetta Stone: Learn, Practice & Speak Languages

دانلود رزتا استون اندروید بهترین و بی نظیرترین نرم افزار آموزش زبان با پشتیبانی از زبان فارسی

نرم افزار Rosetta Stone به صورت آنلاین کار می کند – برای استفاده از نرم افزار یک اکانت رایگان بسازید.

در نسخه فول و کامل تمامی دروس باز و قابل مشاهده است.

نرم افزار Learn Languages: Rosetta Stone یک کار ارزشمند و فوق العاده برای آموزش زبان به صورت تصویری و صوتی است. این نرم افزار شیوه ای فوق العاده را در آموزش به کار می گیرد تا شما به بهترین شکل ممکن زبان مورد نظر خود را فرا بگیرید. در این نرم افزار هر کلمه و شی به صورت مصور به شما آموزش داده شده و در پایان هر مطلبی که فرا گرفتید از شما امتحان گرفته خواهد شد.

به عنوان مثال در آموزش زبان فارسی شما کلمات دختر و پسر را با یک تصویر از این اشخاص فرا گرفته، سپس نرم افزار در طی تستی از شما می خواهد از بین تعدادی تصویر دختر را انتخاب کنید. شیوه دیگر امتحان این نرم افزار به این صورت است که نرم افزار کلمات را برای شما خوانده و شما به نوبت تکرار می کنید. در صورتی که تلفظ و خواندن شما صحیح باشد نرم افزار به سراغ کلمات دیگر می رود در غیر این صورت مجدد از شما می خواهد در تلفظ خود دقت کنید.

چرا اپلیکیشن Rosetta Stone؟

زیرا بهترین راه برای یادگیری یک زبان جدید این است که خود را با آن احاطه کنید و برنامه یادگیری زبان رزتا استون اندروید دقیقاً این کار را انجام می دهد. روش غوطه‌ورسازی دینامیک Rosetta Stone از درس‌های زبان تعاملی و متنی همراه با ویژگی‌های یادگیری گسترده استفاده می‌کند. هر چیزی که نیاز دارید به معنای واقعی کلمه در دسترس شماست – در هر زمان، هر مکان، هر وسیله. آنلاین یا غیرفعال و کاملاً بدون آگهی.

برنامه رزتا استون اندروید بهترین برنامه آموزش زبان در سال 2019 شناخته شده است. این برنامه از بهترین و حرفه ای ترین و سریعترین متد های آموزش زبان پیروی می کند. نسخه کرک شده برنامه رزتا استون بسیار نایاب و ارزشمند است و شما را از پرداخت هزینه های گزاف بی نیاز می کند.

لیست آموزش زبان های موجود در رزتا استون اندروید

تمرین و یادگیری صحبت کردن به زبان های اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، انگلیسی، ژاپنی، کره ای، چینی، عربی، پرتغالی، روسی، هلندی، فیلیپینی، یونانی، عبری، هندی، ایرلندی، فارسی، لهستانی، سوئدی، ترکی، ویتنامی و بیشتر!

رزتا استون به شما کمک می کند تا با اطمینان صحبت کنید.

با انواع درس‌ها و ویژگی‌های متمرکز بر گفتار، بازخورد تلفظ آنی با TruAccent، سابقه‌ای در کسب اطمینان از صحبت کردن افراد به هر زبانی و رتبه‌بندی نزدیک به پنج ستاره در گوگل پلی، برنامه موبایل Rosetta Stone برنده جایزه بهترین است. روشی ساده و آسان برای یادگیری و صحبت کردن زبان های جدید!

آپدیت Rosetta Stone: Learn, Practice & Speak Languages تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.