Router Admin Setup Control - Setup WiFi Password

نرم افزار Router Admin Setup Control برنامه ای در بخش نرم افزار های کاربردی و مربوط و WiFi است. این برنامه کمک می کند تا به راحتی به تنظیمات روتر خود دسترسی داشته باشید و شبکه WiFi خود را کنترل کنید ، همچنین به شما کمک می کند تا صفحه تنظیمات WiFi روتر تنظیم کنید.

نرم افزار Router Admin Setup Control – Setup WiFi Password یک ابزار عالی روتر است که به شما در درک بهتر تنظیمات روتر کمک می کند.

نرم افزار ر به شما کمک می کند تا به صفحه روتر مودم بسیاری از مودم های روتر (192.168.1.1 یا 192.168.0.1 و غیره) دسترسی پیدا کنید. به راحتی می توانید به صفحه سرور روتر خود دسترسی پیدا کرده و تنظیمات روتر WiFi خود را تنظیم کنید.

برنامه Router Admin Setup Control یک ابزار شبکه قدرتمند برای کنترل روتر است ، شما می توانید اطلاعات کاملی در مورد روتر WiFi خود مانند IP داخلی یا خارجی ، SSID ، BSSID ، gateway و سایر اطلاعات اصلی دریافت کنید.

همچنین نرم افزار Router Admin Setup Control به شما کمک می کند تا تعداد زیادی رمز عبور پیش فرض روتر WiFi را پیدا کنید.

ویژگی های نرم افزار Router Admin Setup Control

  • کنترل کامل روتر
  • رابط کاربری آسان
  • کنترل افرادی که به روتر وصل هستند
  • آموزش کامل درمورد تنظیمات روتر
  • امکان استفاده از رمز های پیش فرض

نرم افزار Router Admin Setup Control دسترسی به معروف ترین روتر بی سیم را فراهم می کند که در زیر می توانید تعدادی از آنها را مشاهده کنید :

TP Link Router(Normal TP Link Router ip : 192.168.1.1)
Netgear Router(Normal Netgear Router ip : 192.168.1.1)
Huawei Router(Normal Huawei Router ip : 192.168.1.1)
D Link Router(Normal D Link Router ip : 192.168.0.1)
Linksys Router(Normal Linksys Router ip : 192.168.1.1)
Digisol Router(Normal Digisol Router ip : 192.168.1.1)
ASUS Router(Normal ASUS Router ip : 192.168.1.1)

نرم افزار Router Admin Setup Control برنامه ای بسیار کاربردی و مفید برای تنظیمات روتر WiFi است که می تواند به کاربران کمک بسیاری کند. شما در ادامه می توانید این نرم افزار کاربردی را از سایت ما (Apktops) به راحتی دریافت کنید و از آن لذت ببرید.