Royal Defense King

بازی Royal Defense King عنوانی سرگرم کننده و جذاب در سبک بازی های استراتژی و اکشن است. این بازی هیجان انگیز توسط شرکت mobirix طراحی و منتشر شده است.

بازی Royal Defense King از لحاظ بصری دارای طراحی انیمیشنی و بسیار ساده ای است اما در عین حال جذاب بنظر می رسد. این بازی جذاب در زمینه صداگذاری کاراکتر ها نیز عملکرد خوبی داشته است.

بازی Royal Defense King با اینکه از داستان و روایت جذابی برخوردار نیست اما در زمینه شخصیت پردازی توسعه دهنده بازی عملکرد خوبی داشته است به طوری که کاراکتر های بازی نسبت به یکدیگر متفاوت هستند و هریک ویژگی های به خصوصی دارند.

ویژگی های بازی Royal Defense King

  • مکانیک روان گیم پلی
  • کنترل ساده برای عناصر اصلی گیم پلی همچون احضار کردن نیروها ، مهارت ها وشارژ کردن انرژی ها
  • امکان باز کردن مهارت های منحصر به فرد برای هریک از کاراکترها
  • شخصیت های متنوع و جذاب
  • طراحی بصری انیمیشنی جذاب

در بازی Royal Defense King بازیکنان می بایست در هریک از محیط ها و منطقه های بازی وقت کافی بگذارند که می تواند حداکثر تأثیر را داشته باشد و نتیجه خوبی را در برداشته باشد. همچنین شخصیت های جدید با گذراندن و کامل کردن مراحل و چالش های حالت بی پایان می توانند باز شوند.

بازی Royal Defense King در سبک بازی های استراتژی بسیار خوب عملکرده است و گیم پلی سرگرم کننده و جذابی را ارائه می دهد. این بازی با اینکه از کمبود هایی نظیر گرافیک سطح پایین و داستان بدون روایت رنج می برد اما گیم پلی آن همچنان بسیار جذاب است. شما در ادامه می توانید این بازی زیبا را از سایت ما (Apktops) به راحتی دریافت کنید و از ان لذت ببرید.