Run Forrest Run - New Games 2020: Running Games!

بازی مهیج و محبوب Run Forrest Run

سبک Runner دقیقاً مشابه با بازی Subway Surfers

نسخه عادی + نسخه مود شده

بازی Subway Surfers شاید اولین بازی در سبک Running باشد که با محبوبیت بی شمار و میلیون ها بار دانلود در هر نسخه همراه بوده است. این موفقیت برای هر شرکتی ایده هایی جهت الگو برداری ارائه می کند. خیلی از شرکت ها به مقداری الگو برداری از سبک بازی بسنده می کنند اما شرکت های دیگری مثل شرکت نرم افزاری GeneraMobile کشور اسپانیا نظر دیگری دارند. GeneraMobile با تولید یک بازی با 95% شباهت خالص با Subway Surfers یک بازی کاملاً مشابه تولید کرده است. اما چاشنی ها و عناصر زیادی به آن اضافه کرده است به اندازه ای که حتی می توان بدون اغراق آن را از Subway Surfers بهتر دانست.

ویژگی ها :

 • سبک مهیج و بسیار سرگرم کننده Running
 • گرافیک مناسب و گیم پلی روان
 • وجود مکان ها و فضاهای مختلف (کویر، کوهستان، جنگل) و در زمان های مختلف (جنگ ویتنام و …)
 • کنترل آسان و مشابه Subway Surfers
 • قابلیت جا خالی دادن، پریدن، لیز خوردن و پرواز کردن (با گلایدر)
 • قابلیت کسب توانایی های ویژه
 • قابلیت خرید و ارتقاء بسیاری از بخش های مختلف
 • توانایی استفاده از کلاه های ویژه
 • وجود موانع ثابت و متحرک
 • قابلیت سوار شدن بر ماشین چمن زنی!
 • بهینه سازی شده برای تبلت ها

معرفی و بررسی بازی Run Forrest Run

بازی Run Forrest Run را می توان یک کپی بی نقص از Subway Surfers دانست. گاهی اوقات کپی برداری ها خیلی ناشیانه صورت گرفته و شما در اولین برخورد از بازی زده می شوید. اما GeneraMobile این کپی برداری را در بهترین شکل ممکن انجام داده است. همچنین این شرکت در بازی Run Forrest Run از ویژگی های بسیار بهتر، کاراکترهای بیشتر و قابلیت های جدیدتری استفاده کرده است که این موارد باعث شده اند این اثر نه تنها یک اثر کپی و بی محتوا به نظر برسد، بلکه رقیبی بسیار جدی برای Subway Surfers قلمداد شود.

بازی Run Forrest Run نه تنها بازی و ویژگی هایش را از Subway Surfers کپی کرده است، بلکه نام و مضمون اصلی آن نیز الگو گرفته شده از فیلم معروف Forrest Gump با بازی بی نظیر Tom Hanks می باشد. شما در این بازی در نقش پسر بچه ای به نام Forrest که مورد ظلم و ستم واقع شده است قرار می گیرید. این پسر بچه جز فرار کردن راه دیگری بلد نیست اما باید بگوئیم در این مورد از توانایی خاصی برخوردار است.

بررسی محتوای درونی و گیم پلی بازی Run Forrest Run

سبک بازی اکشن و دوندگی (Running) می باشد و بر مبنای رکورد زنی و کسب امتیاز بیشتر است. این یعنی بازی دارای مرحله های پایان پذیر نیست. 100% شما هم به محض مشاهده این بازی متوجه شباهت بی حد و نصاب آن به Subway Surfers خواهید شد و شاید از همان ابتدا حس بدی به این بازی داشته باشید. اما اگر از عاشقان و طرفداران پر و پا قرص Subway Surfers هستید بگذارید به شما هشدار بدهیم که بعد از انجام دادن بازی Run Forrest Run ممکن است نظرتان برگردد و ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فرد Run Forrest Run شما را از Subway Surfers دور کند.

اگرچه این بازی یک تقلید بزرگ چه از لحاظ نام گذاری و چه از لحاظ محتوا به حساب می آید. اما شاید این تقلید یک دعوت به رقابت بیشتر باشد. بدون تعارف باید بگوئیم از لحاظ جزئیات و بخش های مختلف و متعدد، Run Forrest Run از Subway Surfers بهتر می باشد. حداقل از لحاظ کامل بودن و وجود مراحل و مکان های مختلف در یک نسخه!

همچنین در مورد گیم پلی این را باید بگوئیم که در Run Forrest Run زد و خوردهای به مراتب بیشتری وجود دارد و رخدادهای مهیج خیلی بیشتری در انتظار شماست. برای مثال ریختن کوه ها در میان راه شما یا توقف نا گهانی خودروها و یا حضور در میدان های جنگ ویتنام و عبور از روی تانک ها و حتی ورود به زمین های بزرگ فوتبال از جمله ی این موارد می باشد. به جز این موارد، شما می توانید از ماشین چمن زنی و یا وسایل دیگری هم به عنوان وسیله نقلیه استفاده کنید.