Scribblenauts Unlimited

بازی پازلی جادوی بی پایان اندروید Scribblenauts Unlimited

عرضه شده توسط Warner Bros

Scribblenauts Unlimited چند وقت پیش برای PC عرضه شده بود. گیم پلی جدید و فان به کار برده شده در این بازی باعث شد تا در مدت زمان کوتاهی محبوبیت بالایی به دست بیاورید. هم اکنون شاهد عرضه نسخه اندرویدی این بازی جذاب و سرگرم کننده هستیم. در Scribblenauts Unlimited نقش “مکس” را خواهید داشت و باید بتوانید پازل ها و معماهای مختلفی که برایتان تدارک شده است را با موفقیت انجام دهید.

scribblenauts-unlimited

ویژگی ها:

  • جهانی کاملا جدید با ساعت های گیم پلی سرگرم کننده
  • کتابخانه ای از اشیا مختلف موجود در بازی
  • کنترل های بهینه شده برای دستگاه های اندرویدی
  • استفاده از کاراکتر و شخصیت های جدید

Scribblenauts Unlimited عنوانی جدید از استودیوی بازی سازی مشهور Warner Bros برای دستگاه های اندرویدی می باشد. در این بازی کنترل شخصیتی به نام مکس را به عهده خواهید داشت که باید به وی کمک کنید تا پازل ها و معماهای مختلف را حل کند و بازی را در طی مراحل متعدد، به پایان برساند.

نکته جالب و قابل توجه ای که در این بازی وجود دارد امکان استفاده از آیتم ها و اشیا مختلف به ثبت کردن نام آنها می باشد. به این ترتیب که در این بازی می توانید با ثبت اسم اشیایی که لازم دارید به سادگی به آنها دست یابید و آنها را مورد استفاده قرار دهید. بخشی در بازی تعبیه شده است که می توانید در آن هرچیزی را یادداشت کنید تا آن چیز برایتان سریعا ظاهر شود. برای مثال می توانید با ثبت کردن نام “Horse” در بازی به اسب دسترسی پیدا کنید و از آن استفاده کنید.

بازی Scribblenauts Unlimited دارای مراحل متعدد و بسیار جذابی بوده که می تواند ساعت های بسیار زیادی سرگرمتان کند. از طرفی گرافیک اچ دی خیره کننده و بسیار عالی بازی نیز از دیگر مواردی است که باعث خواهد شد تا شاهد یک بازی بسیار عالی  کم نظیر باشید. در ادامه می توانید این بازی را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.