SD Maid - System Cleaning Tool

دانلود بهترین برنامه بهینه سازی و پاکسازی اندروید SD Maid Pro – System Cleaning

با بیش از 10 میلیون دانلود از گوگل پلی

همیشه برای کاربران پیش می آید که بعد از مدتی شاهد کاهش سرعت گوشی خود هستند. این مسئله باعث می شود تا کاربران به دنبال راه حلی جهت حل مشکل کند شدن گوشی اندروید باشند. برنامه های زیادی در زمینه بهینه سازی و حل چنین مشکلاتی برای اندروید عرضه شده است. با استفاده از این برنامه ها می توانید فضاهایی که به دلیل کش برنامه‌ها و بازی ها در گوشی پر شده است را خالی کنید و به این ترتیب شاهد افزایش سرعت گوشی همراه خود باشید. اس دی مید پرو SD Maid Pro نام نرم افزاری قدرتمند در زمینه پاکسازی و افزایش سرعت گوشی و تبلت است.

ویژگی های برنامه پاکسازی گوشی SD Maid Pro

  • قابلیت غیر فعال کردن برنامه های استارت آپ و خودران
  • قابلیت کنترل برنامه ها به شما اجازه می دهد که برنامه ها را freeze کنید، آنها را ریست یا حذف کنید (حتی برنامه های سیستمی اگر روت باشید)
  • حذف فایل های غیر ضروری اندروید
  • قابلیت بهینه سازی دیتابیس برای افزایش سرعت و افزایش فضای خالی
  • مشاهده حجیم ترین فایل ها برای مشاهده میزان دسترسی فضا و امکان حذف آنها
  • حذف فایل های تکراری
  • حذف دیتابیس های بلا استفاده
  • پاکسازی دیتای بدون استفاده برنامه هایی مانند تلگرام و اینستاگرام و واتساپ و …

پاکسازی کامل اندروید و حذف فایل‌های اضافه

اس دی مید پرو نرم افزاری قدرتمند و حرفه ای در زمینه بهینه سازی و افزایش سرعت گوشی های اندروید می باشد. این نرم افزار قابلیت پاکسازی فایل های زائد و بدون استفاده ای که در گوشی های همراه وجود دارد را دارا می باشد و با استفاده از آن می توانید علاوه بر این که فایل های اضافی را از داخل حافظه گوشی خود شناسایی و پاک کنید، همچنین آن دسته از فایل هایی را که سبب کاهش سرعت گوشی شما می شوند را نیز حذف کنید.

توسط برنامه SD Maid Pro – System Cleaning Tool امکان حذف کردن برنامه های سیستمی پیش فرض گوشی را نیز خواهید داشت که البته برای این مورد باید گوشی شما روت شده باشد. این نرم افزار همچنین امکان نمایش دادن حجیم ترین فایل های داخل گوشی را نیز به شما می دهد و شما می توانید با مشاهده فایل هایی که حجم بیشتری نسبت به فایل های دیگر دارند، در صورت لزوم جهت خالی کردن حافظه گوشی همراه خود، آنها را حذف کنید.

آپدیت SD Maid - System Cleaning Tool تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.