Shadow Knight: Ninja Warriors - Stickman Fighting!

بازی Shadow Knight: Deathly Adventure عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های اکشن و نقش آفرینی است که توسط تیم توسعه Fansipan Limited طراحی و منتشر شده است.

بازی Shadow Knight: Deathly Adventure روایت آن در دنیای زیبا و درخشان هارمونیا سرزمینی برای زندگی در نژادهای مورتال از جمله انسان، ارواح، اورک، روح، کوتوله، انسان وحشی، جن و … بود اتفاق می افتد اما بعد یک روز، وقتی خواسته های عمیق بوجود آمد، فاجعه ای رخ داد که همه چیز را در تاریکی مطلق، فقط به خاطر یک Guilty Favor برد.

در گیم پلی بازی Shadow Knight: Deathly Adventure برای نجات دنیای هارمونیا از جنگ سایه، به عنوان یک شوالیه سایه، شما باید با هیولاهای حماسی مبارزه کنید، با دشمنان شیطانی مبارزه کنید تا جاودانگان تاریکی را شکست دهید و نور را به هارمونیا بازگردانید.

ویژگی های بازی Shadow Knight: Deathly Adventure

 •  گیم پلی هیجان انگیز 
  بازی Shadow Knight: Deathly Adventure که عنوانی اکشن RPG است را با گیم پلی هک اند اسلش در محیط های تاریک دنیای فانتزی تجربه کنید. با دویدن، کوهنوردی، پریدن، انواع مختلف محیط های پیچیده را کاوش کنید، زیرا که رمز و رازهای جذابی برای کشف وجود دارد.
 •  داستان فانتزی و ماجراجویی پر فراز و نشیب
  شما غرق در جنگهای سایه ای فانتزی تاریک و بی پایان خواهید شد. شهرهای متنوع، جنگل ها، سیاه چال ها و … در حالی که وارد دنیایی فانتزی خواهید شد که پر از هیولا، زامبی، اسکلت، اورک و موجودات اهریمنی است. دشمنان و رئیسان نیرومند را شکست دهید تا سرنوشت جهان را تغییر دهید.
 • تجهیزات متنوع
  از بین صدها مورد بهترین سلاح ها و تجهیزات را جمع آوری کنید، سپس شوالیه سایه خود را کاملاً شخصی سازی کنید تا از سایر شوالیه ها متمایز شود.
 • برای تکمیل ماموریت های کامل پاداش کسب کنید
  بسیاری از ماموریت ها برای تکمیل شدن، نیزا است تا کارهای مختلفی را انجام دهید تا بتوانید جوایز زیادی کسب کنید و فراموش نکنید که همیشه بیش از 100 نوع موفقیت مختلف برای انجام وجود دارد.
 • آسان در به روز رسانی
  شوالیه های شما همیشه در حال آموزش و جمع آوری منابع برای ارتقا هستند. وقتی برگشتید، آنها قویتر خواهند شد، سطح جدیدی پیدا می کنند و مهارت های جدید یاد می گیرند. یک تیم قدرتمند و آماده برای نبردها آموزش دهید.

بازی Shadow Knight: Deathly Adventure عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های اکشن و نقش آفرینی است که شما را در نقش یک شوالیه قرار می دهد. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.