Shadow of Death 2: RPG Games

دانلود نسخه جدید بازی نقش آفرینی و جذاب Shadow of Death 2 مود شده با پول بی‌نهایت برای اندروید

بازی جذاب Shadow of Death 2: RPG Games عنوانی سرگرم کننده و بسیار جذاب در سبک بازی های اکشن است. این بازی هیجان انگیز توسط تیم توسعه Bravestars Games طراحی و منتشر شده است. این بازی دنباله ای بر نسخه اول Shadow of Death است که با بیش از 10 میلیون بار بارگیری در سراسر جهان موفق به رضایت کاربرانش شده است.

Shadow of Death 2 داستان قهرمانی به نام ماکسیموس را روایت می کند که مبارزی است که خاطراتش را به یاد نمی آورد. او در تاریکی سرگردان بود و با شیاطین جنگید تا نور را به Aurora برگرداند. Aurora  سرزمینی است که او زمانی زندگی می کرد و برای نجات کسانی که زمانی دوست داشت با دشمنانش جنگید. شما اکنون باید در جنگ او شرکت کنید و دشمنان را به چالش بکشید و قدرت و مهارت خود را به آنها نشان دهید.

ویژگی های بازی Shadow of Death 2 اندروید

  • دنیای RPG هیجان انگیز و پر جزئیات
  • 4 شخصیت مختلف با سبک های مبارزاتی منحصر به فرد
  • امکان شخصی سازی و تجهیز شخصیت ها با لباس ها و سلاح های گوناگون
  • سیستم ارتقاء پویا
  • ارتقاء سطح با انجام مبارزات به صورت آنلاین
  • در هر زمان و هر مکان در حالت آفلاین بازی کنید

شما می توانید سبک های مبارزاتی کاملاً جدیدی در بازی Shadow of Death 2 تجربه کنید. در این بازی جذاب اسلحه های خود را ارتقا دهید ، مهارت خود را بالا ببرید ، سپس دشمنان را با استفاده از حرکات کشنده و مهلک از پا در آورید. با اقدامات کشنده  خود به نیروی تاریکی حمله کنید و آنها را از سرزمین خود بیرون کنید. مهارت های خود را به نمایش بگذارید و به آنها اجازه دهید طعم تیغ های شما را بچشند.

دنیای خیالی تاریک Aurora را با 6 نقشه جدید اکتشاف کنید و از طراحی جذاب محیط بازی لذت ببرید. چالش ها و نبردهای حماسی بیشتر در تاریکی در انتظار شما هستند ، جایی که ممکن است شانس دیدار لویاتان را داشته باشید که اژدها اسطوره ای با نفس کشنده و مرگباری است که بسیار باشکوه بنظر می رسد.

در طول ماجراجویی خود با هیولاهای عظیم روبرو خواهید شد که باس فایت های جذاب بازی هستند و انتظار شما را برای رویارویی می کشند. آماده شوید تا موجودات مرموز را که به نظر می رسد فقط در افسانه ها نام آنها برده شده است ، به چالش بکشید! قورباغه های لجن زار ، ماهی های ژله ای غول پیکر ، اژدها و … از انواع باس فایت های بازی هستند که هریک از آنها ویژگی های منحصر به فردی دارند.

بازی Shadow of Death 2 عنوانی بسیار هیجان انگیز و سرگرم کننده در سبک بازی های اکشن و RPG است. در ادامه می توانید این بازی جذاب را از سایت ما (Apktops) به راحتی دریافت کنید و از آن لذت ببرید.

 

آپدیت Shadow of Death 2: RPG Games تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.