Shadow of Death: Darkness RPG - Fight Now!

سایه مرگ: شوالیه تاریکی Shadow of Death: Dark Knight

Shadow of Death: Dark Knight عنوان یک بازی بسیار جذاب، جدید و اعتیاد اور در سبک بازی های کلاسیک و اکشن است که توسط کمپانی بازی سازی Zonmob Game Studio برای پلت فرم های هوشمند اندرویدی طراحی و انتشار یافته است. به روایتی دیگر این بازی، بزرگترین ترکیب بازی RPG و کلاسیک است که به شما اجازه می دهد تا سایه خود را با سلاح های مرگبار برای ایجاد قهرمان بی نظیر تجهیز کنید.

ویژگی ها:

  • امکان سفر به 3 سرزمین مختلف با شیاطین خاص و منحصر به فرد
  • شامل 2 حالت نبرد با قابلیت سفارشی کردن جزییات مختلف ان
  • امکان شخصی سازی شخصیت اصلی خود با شمشیر حماسی و…
  • وجود انواع هیولا های خطرناک با قابلیت و ارتقا تجهیزات و مهارت ها
  • دارای گرافیک دو بعدی با گیم پلی اعتیاد اور و صدا گذاری حرفه ای

در هر نبرد حماسی در Shadow of Death: Dark Knight، شما می توانید جنگجویایی را در سفر برای فتح جهان اعزام کرده و به جمع اوری شمشیر، سلاح و زره بپردازید. این داستان از شهر نور در سرزمین ائورورا اغاز شد. در این سرزمین پادشاه لوتور با قلبی مهربان پایه های حکومت خود را بنا کرده و بر ان حکمرانی نمود. اما پس از گذشت اندکی زمان ز پادشاهی او نیز، انجمن سلطنتی به نام eyes of Oracle برای حفظ و توسعه دانش های باستانی، از جمله سحر و جادو، کیمیاگری، طالع بینی، پزشکی، و … تاسیس شد و  تراژدی مشکلات جدید با سلطنت پادشاه پانزدهم را شروع شد.

اکنون او که بدنبال راهی است تا خواهرش را از دنیا مردگان بیرونکشده و دست به اقدامات شگفت انگیزی زند. اما با موفقیت در این کار سپسداستان جدید پس از انفجار ازمایشگاه او رخ داد  زیرا نه تنها بسیاری از موجودات عجیب و غریب، بلکه بیماریهای لاعلاج توسعه یافت، این در حالی بود که پادشاه لوتیر پانزدهم ناپدید شد و پادشاهی خود را در تاریکترین دوره تاریخ ائورورا ترک کرد. به دنیال ان نیز، مردی به نام مکس که قبلا یک شوالیه سلطنتی در دربار پادشاه لوتر ۱۴ بود از سفر بازگشت و تصمیم گرفت پاسخ هایی درباره انچه که برای خودش و Aurora اتفاق افتاده است را پیدا کند. اکنون سفر مکس اغاز شده و شما نیز باید در ان تمام توانایی های خود را به کار گرفته و به کشف این راز های مرموز بپردازید.

همه این ها در کنار گرافیک اچ دی با طراحی عالی و صداگذاری هیجان اور آن، جای صحبت را برای کسی نگذاشته است و توانسته بزرگترین ترکیب RPG و کلاسیک را خلق نمایید.

آپدیت Shadow of Death: Darkness RPG - Fight Now! تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.