Shazam: Music Discovery

دانلود نسخه جدید و مود شده نرم افزار شازم انکور جهت یافتن نام و خواننده موزیک ها Shazam Encore

با پشتیبانی از موزیک های فارسی

شاید بارها برای شما نیز پیش آمده است که از تلویزیون یا در جمعی موزیکی را گوش داده اید که از آن خوشتان آمده است اما اطلاعی از نام خواننده و یا نام آن موزیک نداشته اید. در چنین شرایطی باید از برنامه های موزیک یاب استفاده کنید.

Shazam Encore یک برنامه موزیک یاب عالی است که به شما کمک می کند تا عنوان آهنگ را در لحظه پیدا کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که گوشی اندرویدی خود را نزدیک منبع صدا بگیرید. سپس حدود پنج ثانیه منتظر بمانید تا آهنگ را پردازش کند. برنامه بلافاصله و بدون نیاز به سکوت، عنوان دقیق آهنگی را که گوش می‌دادید به شما می‌گوید.

ویژگی های موزیک یاب شازم انکور Shazam Encore اندروید

  • پیدا کردن سریع نام آهنگ و خواننده موزیک ها
  • پوشش تمام تک اهنگ ها، آلبوم ها و پیشنهادهای ویژه
  • تجربه جدید در گوش دادن به موزیک  به همراه متن شعرها
  • امکان مشاهده موزیک ویدئوهای سایت یوتیوب
  • نمایش آهنگ ها و اضافه کردن آنها به لیست پخش Rdio و Spotify

پایگاه داده این برنامه آهنگ هایی از کانیه وست گرفته تا جواد یساری را می شناسد. به لطف پایگاه داده موسیقی عظیم آن، تقریباً هیچ موزیکی نیست که خواننده آن پیدا نشود!

Shazam Encore برای دوستداران موسیقی بسیار مفید است، زیرا اغلب می توانید در موقعیتی قرار بگیرید که آهنگی را بشنوید که نمی شناسید. بنابراین با یک حرکت ساده گوشی خود را نزدیک منبع صدا قرار می دهید تا از عنوان آهنگ مطلع شوید و تا جایی که می خواهید به آن گوش دهید.

در هنگام گوش دادن به آهنگ های یافت شده، امکان مشاهده متن این آهنگ ها نیز وجود داشته و می توانید متن شعر و آهنگ را نیز مشاهده کنید. شازم داری دو نسخه رایگان و پولی است که نسخه معرفی شده یعنی Shazam Encore نسخه پولی آن می باشد.

نکته: این برنامه فیلتر نیست اما ایران را تحریم کرده است. جهت استفاده از شازم باید از وی پی ان استفاده کنید.

آپدیت Shazam: Music Discovery تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.