Sir Questionnaire

بازی Sir Questionnaire عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های نقش آفرینی است که توسط تیم توسعه OrangePixel طراحی و منتشر شده است. این بازی یک ماجراجویی هک و اسلش مبتنی بر نوبت است ، جایی که وارد یک سیاه چال پر از غارت ، موجودات عجیب و محیطی پر از رمز و راز می شوید.

در گیم پلی بازی Sir Questionnaire هر اتاق دو گزینه را برای انتخاب شما قرار می دهد و باید آن ها را عاقلانه انتخاب کنید و تا بعد از رسیدن به اتاق بعدی زنده بمانید ، غارت را جمع می کنید که به شما کمک می کند هیولا های بزرگتر را شکست دهید زیرا هرچه عمیق تر به سیاه چال بروید موجودات قوی تری ر مقابلتان قرار می گیرند.

از برخوردهای مختلف خود عکس بگیرید و کد خود را با اطلاعات مربوط به اشخاص مختلفی که به سیاه چال می چرخند تکمیل کنید.

با هربار وارد شدن به بازی Sir Questionnaire ، از حالت آسان به سخت ، از Quests استفاده کنید و هر نوع تلاش به شما پاداش بازی بعدی خود را می دهد. تلاش سخت تر ، پاداش بزرگتر است ، بنابراین گزینهای پیش روی خود را عاقلانه انتخاب کنید.

نقاط ضعف هیولا ، استفاده های متناوب برای بسیاری از موارد موجود در این بازی را بیاموزید و از موارد مخفی و منطقه پنهان در این ماجراجویی عجیب و مرموز پرده برداری کنید.

بازی Sir Questionnaire عنوانی جذاب در سبک بازی های اکشن و نقش آفرینی است که از مراحل سرگرم کننده و چالش برانگیزی برخوردار است. در ادامه می توانید این بازی جذاب را از سایت ما (Apktops) به راحتی دریافت کنید و از آن لذت ببرید.