Smash Bandits Racing

بازی سرگرم کننده و مهیج Smash Bandits Racing

گرافیک مناسب در کنار گیم پلی عالی

محصولی از شرکت انگلستانی Hutch Games سازنده بازی محبوب Smash Cops Heat

نسخه معمولی + نسخه مود شده

به همراه فایل دیتا + ویدئوی تریلر رسمی بازی

اگر در بازی های موبایلی، به دنبال بازی های پر زد و خورد و هیجان انگیز هستید، این مطلب از وب سایت برترین های اندروید را از دست ندهید. در این مطلب به معرفی بازی Smash Bandits Racing که یک بازی زیبا و سرگرم کننده در سبک مسابقه ای می باشد می پردازیم. این بازی توسط شرکت انگلستانی Hutch Games معرفی و به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده است. در ادامه به معرفی جامع این بازی می پردازیم.

Smash-Bandits-Racing

ویژگی ها :

  • گرافیک و فریم بندی مناسب
  • گیم پلی سرگرم کننده و چالش برانگیز
  • نمای متفاوت از بالا و اشراف داشتن به محیط اطراف
  • دارای محتوای داستانی
  • قابلیت کسب پول و امتیاز جهت ارتقاء و تجهیز کردن خودروها
  • دارای کنترل آسان
  • زد و خوردهای زیاد، تعقیب و گریزهای مرگ بار و انفجارهای مهیب
  • وجود وسایل نقلیه مختلف از جمله ماشین، تانک، قایق موتوری و …

بازی Smash Bandits Racing

بازی Smash Bandits Racing توسط شرکت Hutch Games ساخته شده است. این شرکت پیش از این بازی محبوب Smash Cops Heat را عرضه کرده بود. در بازی Smash Bandits Racing نیز شاهد ویژگی های بسیاری از Smash Cops Heat هستیم. در واقع، نمی توان بازی Smash Bandits Racing را یک بازی الگو برداری شده از Smash Cops Heat دانست؛ بلکه بهتر است Smash Bandits Racing را به نوعی ادامه آن بدانیم.

در Smash Cops Heat شما در نقش پلیس هایی بودید که به دنبال خلافکاران می رفتید. حالا در Smash Bandits Racing این قضیه برعکس شده است. شما در نقش باندهای خلافکاری شهر ایفای نقش می کنید و می بایست مأموریت هایی را انجام دهید. در این مأموریت ها، حمل و نقل، مسابقات غیر قانونی و خطرناک و رقابت در جاده های مرگ بار کوهستانی وجود دارند.

سختی کار در بازی Smash Bandits Racing پلیس های ماهر می باشد. اگر دست نجنبانید و به موقع پا به فرار نگذارید، توسط پلیس های حرفه ای دستگیر می شوید. شما سوار بر خودروی خود حرکت می کنید، اما پلیس ها نه تنها با چندین خودروی مختلف شما را تعقیب می کنند، بلکه در مراحل بالاتر آن ها از هلیکوپترهای پلیس هم برای متوقف کردن شما استفاده خواهند کرد.

شاید دلیل اصلی نام گذاری این بازی و بازی Smash Cops Heat همین زد و خوردهای بسیار زیادش باشد. در طی بازی انفجارهای عظیم، تعقیب و گریزهای پر برخورد و خطرناک و بسیاری اتفاق ناگوار دیگر در انتظار بازیکنان می باشند. در این بازی نه تنها ماشین، بلکه تانک و قایق موتوری و … نیز وجود دارند.

APKTOPS بازی زیبای Smash Bandits Racing را در دو نسخه معمولی و مود شده (پول بی نهایت) جهت دانلود آماده کرده است.