Smash Cops Heat

بازی جذاب و سرتاسر هیجان Smash Cops Heat

نسخه عادی کامل به همراه نسخه مود شده

به همراه فایل دیتا و گیم تریلر بازی

درخواستی کاربران APKTops

قابل اجرا به صورت کاملاً آفلاین و بدون نیاز به روت با زبان انگلیسی

تست شده توسط APKTops

خیلی ها از بازی کردن فقط جهت سرگرم شدن استفاده می کنند. خیلی های دیگر برای کشف داستان های جدید و خیلی های دیگر هم برای خالی کردن انرژی خود با بازی های مهیج و اکشن. اگر شما به دنیال یک بازی هیجان انگیز و جذاب در سبکی نوین هستید به شما بازی Smash Cops Heat را پیشنهاد می کنیم. این بازی محصولی جذاب از استودیوی بازی سازی Hutch Games است. در این بازی شما در نقش راننده های حرفه ای و ویژه نیروی پلیس برای دستگیری مجرمان فراری مأمور می شوید. مراحل بازی یکی پس از دیگری دشوار تر شده و مجرمانی که شما به دنبالشان هستید هم سریع تر می شوند. با APKTops همراه باشید تا به جزئیات بیشتر بازی بپردازیم.

ویژگی ها :

  • گرافیک جذاب و سه بعدی
  • نمای مناسب بازی
  • چالش برانگیز بودن بخش رانندگی بازی
  • تعقیب و گریزهای نفس گیر و مرگبار
  • دارای نقشه ها و مکان های مختلف و بزرگ با ویژگی های مخصوص
  • کنترلرهای آسان اما چالش آور
  • قابلیت کسب امتیاز، نیروی ویژه و …
  • قابلیت به روز رسانی و ارتقاء بخش های مختلف
  • قابلیت کسب پول و خرید ماشین های مجهز تر پلیس

Smash-Cops-Heat-01

بازی Smash Cops Heat :

بازی Smash Cops Heat محصولی جنجالی از سوی شرکت Hutch Games می باشد. Smash Cops Heat در چند سبک مختلف ادغام شده و یک بازی جالب و مهیج را عرضه کرده است. سبک اصلی بازی همانطور که در گوگل پلی هم ذکر شده Racing می باشد اما المان های هیجان بالا و زد و خوردهای زیاد خبر از یک بازی اکشن و مهیج می دهند. شما در بازی Smash Cops Heat در نقش مأموران پلیس فدرال آمریکا در ایالت های مختلف این کشور هستید.

مأموریت شما متوقف کردن مجرم هایی است که با اتومبیل خود در حال ویراژ دادن و فرار کردن از دست پلیس ها هستند. شما باید در تعقیب و گریزهایی نفس گیر این مجرمان را متوقف کنید و خودروی آن ها را از کار بی اندازید. برای رسیدن به این هدف باید با سرعت بالا به خودروی مجرمان بکوبید تا آن ها را متوقف سازید. بازی مرحله به مرحله هیجان انگیز تر شده و مجرمان هم سریع تر، مجهز تر و بیشتر می شوند. البته شما هم می توانید خود را مجهز تر کرده و یا ماشین های مدل بالاتر بگیرید. بعضی اوقات نیاز خواهید داشت که از کامیون های زرهی پلیس استفاده کنید تا مجرمانی که از چنین ماشین آلاتی استفاده می کنند را دستگیر کنید.

داستان بازی به همین منوال پیش می رود و عمده موضوع جریانات بازی به رانندگی دیوانه وار مجرمان و نا امن کردن خیابان های شهرها می باشد. این مجرمان خیلی راحت قابل کنترل نیستند پس پلیس فدرال از نیروهای ویژه ای چون شما برای دستگیری این افراد استفاده کرده است. APKTops بازی زیبای Smash Cops Heat را به درخواست کاربران در دو نسخه عادی و مود شده (آزاد بودن همه چیز از جمله تمام مراحل، تمام ماشین ها و …) برای دانلود آماده کرده است.

آموزش نصب: بعد از نصب فایل APK ، فولدر دیتای بازی را به آدرس sdcard/Android/obb انتقال دهید و بازی را اجرا کنید.

نکته: یکی از اشتباهات کاربران این است که به جای اینکه فولدر (پوشه) دیتای بازی را به محل گفته شده انتقال دهند، خود فایل دیتای بازی را منتقل می کنند. با این کار دیتای بازی شناخته نمی شود و شما نمی توانید بازی را اجرا کنید. لذا این نکته را به خاطر بسپارید که حتماً فولدر دیتا را به آدرس گفته شده انتقال دهید.