Snake Core

بازی Snake Core عنوانی سرگرم کننده و جذاب در سبک بازی های آرکید است که توسط تیم توسعه OrangePixel طراحی و منتشر شده است. این بازی قابل پخش در حالت افقی و پرتره است. این بازی عنوانی است که که با استفاده از مکانیک گیم پلی بازی مار کلاسیک آن را به یک جنگ بین کهکشانی علیه یک تهدید بیگانه تبدیل می کند!

در بازی Snake Core فرماندهی ارتش خود را از یگان های مختلف سرباز انجام دهید تا آنها به بیگانگان حمله کنند ، شما همچنین باید بمب ها را خنثی کنید، سربازان را نجات دهید ، از مکان های اصلی دفاع کنید و موجودات بزرگ را شکار کنید. این بازی در حالت های مختلف بازی ، با نقشه چند مسیری انجام می شود که به بازیکن اجازه می دهد بهترین مسیر را به سمت Alien Overlord تصمیم بگیرد.

در گیم پلی بازی Snake Core سربازان خود را با واحدهای جدید و مهارت های جدید ارتقا دهید. سیستم های دفاعی را به روز کنید و از قدرت یو پی اس برای زنده ماندن از جنگ های بین قاره ای استفاده کنید.

ویژگی های بازی Snake Core

  • ساده برای یادگیری مهارت ها: بازی به راحتی قابل فهم است و به همه افراد اجازه می دهد از فرماندهی ارتش لذت ببرند.
  • Un-Lockables: نیرو ها جدید و موارد قدرت را برای بازی های آینده باز کنید و آن ها را ارتقاء دهید.
  • جلسات کوتاه بازی: Snake Core برای جلسات بازی کوتاه طراحی شده است و یک بازی عالی برای انتخاب سریع در هر زمان است.

بازی Snake Core عنوانی بسیار سرگرم کننده و مهیج است که از بازی معذوف مار کلاسیک الگو برداری کرده است و می تواند در اوقات فراغت بسیار جذاب باشد. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.