Soccer Star 2019 World Cup Legend: Win the MLS!

Soccer Star 2018 World Cup Legend جام جهانی روسیه

امکان رقابت آنلاین و PVP با سایر گیمر های بازی

در بازیSoccer Star 2018 World Cup Legend شما میتوانید در نقش یک بازیکن آماتور وارد گیم شوید و برای تبدیل شدن به یک ستاره فوتبال در سال 2018 تلاش های بسیاری را انجام دهید. این بازی اندرویدی امکان انتخاب و تعیین نمودن پست را به شما میدهد که میتوانید در یکی از پست های بازی فعال شوید و کار خود را آغاز کنید. بدون شک بازیکنان حرفه ای تری از شما وجود دارند که برای رسیدن به آمادگی کامل و شرکت در مسابقات باید باید تمرینات بسیاری را انجام دهید تا مربی تیم بتواند روی شما حساب ویژه ای باز کند.

Soccer Star 2018 World Cup Legend جام جهانی روسیه

ویژگی های بازی ستاره فوتبال جام جهانی 2018 روسیه

  • دسترسی به بسیاری از آیتم های بازی
  • انجام تمرینات روزانه برای بدست آوردن مهارت های بیشتر
  • بازی به صورت آنلاین و رقابت با بسیاری از تیم ها
  • گیم پلی کاملا حرفه ای و سرگرم کننده
  • طراحی دیدنی بازی به صورت اچ دی
  • امکان انتخاب نمودن پست مربوط به خود
  • حضور در بسیاری از تیم های جهانی
  • سازگار با انواع گوشی و تبلت ها

معرفی بازی Soccer Star 2018 World Cup Legend

بازی ستاره فوتبال Soccer Star 2018 World Cup Legend تمرینات بسیاری را دارا میباشد که شما میتوانید نسبت به پست خود این تمرینات را پشت سر بگذارید. میلیون ها گیمر دیگر در این بازی حضور دارند که بدون شک رقابت تن به تن با آنها کار سختی میباشد. شما میتوانید مهارت های خود را ارتقاء دهید و اینکار را تا جایی ادامه دهید که به آنچه که در رویای خود داشته اید برسید. بازی ستاره فوتبال طراحی بسیار خوبی را دارا میباشد که میتوانید در زمین های بسیاری بازی کنید. همچنین شرایط اب و هوایی متنوعی در بازی وجود دارد که آن دیگر بستگی به سیستم شبیه سازی بازی دارد.

بازی ستاره فوتبال جام جهانی 2018 روسیه به صورت آنلاین قابل اجرا میباشد که شما میتوانید تمرکز دقیقی روی خود در بازی داشته باشید. البته باید بدانید که این گیم ده ها بخش دیگر را دارا میباشد که رسیدگی به تمامی آنها میتواند مسیر پیشرفت شما را هموار تر کند و تنها انجام تمرینات روزانه نمیتواند دلیل اصلی موفقیت شما در بازی باشد. گیم پلی بازی Soccer Star نیز امکان سرگرم کردن شما برای دقایق و حتی ساعات طولانی را دارا میباشد که یک بازی پیشنهادی از برترین های اندروید برای شما گیمر ها میباشد.

بازی ستاره فوتبال درای یک نسخه لیگ برتر با نام Soccer Star 2018 Top Leagues نیز می باشد.