Solid Explorer File Manager

نسخه پرمیوم Solid Explorer File Manager فایل منیجر قدرتمند و فوق العاده اندروید

نسخه فول آنلاک با تمام قابلیت ها و به تفکیک دانلود

برای پردازنده ARM7 و ARM64 و X86

یکی از اصلی ترین برنامه هایی که همیشه به صورت پیش فرض بر روی گوشی های اندرویدی نیز نصب می باشد، برنامه فایل منیجر (مدیریت فایل) می باشد. هر گوشی که خریداری کنید، برنامه ای برای مدیریت فایل ها در آن وجود دارد که به شما امکان داشتن مدیریتی کامل بر روی فایل هایی که در داخل گوشی دارید را می دهد.

ویژگی ها:

 • طراحی متریال
 • دارا بودن دو پنل مجزا به عنوان مدیریتگر فایل ها
 • گزینه های متعدد سفارشی سازی: آیکن ها، رنگبندی و پوسته ها
 • قابلیت دراگ و دروپ بین پنل ها
 • پشتیبانی از کلاینت های FTP, SFTP, WebDav, SMB/CIFS
 • قابلیت پشتیبانی کامل از فایل های فشرده ZIP, 7ZIP, RAR و TAR
 • قابلیت پسورد گذاری بر روی فایل های Zip و 7ZIP
 • پشتیبانی از سرویس های ابری: Dropbox, Box, OneDrive, Google Drive, Sugarsync, Copy, Mediafire, Owncloud, Yandex
 • دارا بودن قابلیت های بسیار بیشتر در صورت روت بودن گوشی همراه
 • دارای پلاگین هایی که دسترسی و قابلیت های بیشتری به شما خواهند داد
 • قابلیت جستوجو و یافتن فایل های مورد نظر در کسری از ثانیه
 • قابلیت نمایش جزئیات مربوط به فایل ها + جزئیات حافظه گوشی

 گاهی اوقات پیش می آید که برنامه فایل منیجر پیش فرضی که بر روی گوشی نصب است نمی تواند تمام نیازهای کاربران را پوشش دهد و به دلیل نقص هایی که دارد، نیازمند جایگزین است. در چنین مواقعی کاربران به سوی برنامه های مدیریت فایل دیگری که توسط شرکت های توسعه نرم افزاری عرضه می شوند، می روند و به دنبال یافتن برنامه ای قدرتمند برای مدیریت فایل های خود هستند.

اگر شما نیز به دنبال فایل منیجری قدرتمند هستید که امکان مدیریت کامل فایل های دستگاه اندرویدی خود را داشته باشید توصیه می کنیم به هیچ وجه برنامه Solid Explorer را از دست ندهید.

یکی از متمایز ترین ویژگی هایی که در برنامه Solid Explorer وجود دارد، دارا بودن دو صفحه پنل برای مدیریت فایل ها می باشد.

این صفحه به شما این امکان را می دهد تا بتوانید عملیات Drag & Drop کردن فایل ها را با سهولت بیشتری انجام دهید و بتوانید به سادگی عملیات کپی یا انتقال فایل های داخل گوشی را پیش ببرید. البته وجود این صفحه، برای داشتن مدیریتی بیشتر و کامل تر بر روی فایل ها نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

نرم افزار فایل منیجر Solid Explorer امکان پشتیبانی از فایل های فشرده مختلف را دارا می باشد و با استفاده از آن می توانید علاوه بر خارج سازی فایل های فشرده، همچنین در گوشی تان اقدام به ساخت فایل فشرده بنمایید و فایل هایی با فرمت zip,rar,7zip و … ایجاد کنید.

همچنین امکان پشتیبانی از سرویس های ابری مشهور مختلف مانند دراپ باکس، جی درایو، وان درایو و … در برنامه Solid Explorer گنجانده شده است تا شما بتوانید به صورت مستقیم فایل های خود را در این سرویس ها اپلود کنید. با استفاده از فایل منیجر Solid Explorer امکان ارسال فایل ها با سرور از طریق کلاینت های FTP, SFTP, WebDav, SMB/CIFS را نیز دارید.

این برنامه مدیریت فایل، دارای بسته های آیکون و همچنین پلاگین هایی نیز می باشد که علاوه بر زیباتر کردن ظاهر آن، همچنین می تواند کارایی آن را افزایش دهد. در ادامه می توانید آخرین نسخه از فایل منیجر Solid Explorer را به همراه آیکن پک و پلاگین ها، از سایت Apktops دریافت کنید.

آپدیت Solid Explorer File Manager تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.