Sonic Dash 2: Sonic Boom

دانلود نسخه جدید بازی سونیک دش 2 اندروید Sonic Dash 2: Sonic Boom

نسخه مود شده با حلقه های سرخ بی نهایت

عرضه شده توسط کمپانی SEGA

سری بازی های سونیک از جمله محبوب ترین و سرگرم کننده ترین بازی ها به حساب می آیند که در کنسول های مختلف خودنمایی می کنند. اولین بار که شاهد عرضه بازی سونیک بودیم، این بازی برای کنسول سگا عرضه شد و به طبع کمپانی سگا نیز آن را عرضه کرد. تا به امروز که از عرضه نسخه اولیه این بازی سالهای بسیار زیادی می گذرد، کمپانی سگا نسخه های متفاوتی از همین بازی را برای سیستم عامل و کنسول های مختلف عرضه کرده و در این میان سیستم عامل اندروید نیز از نسخه های جدید سونیک بی بهره نبوده است. سونیک دش 2 نسخه بروزشده و ادامه بازی سونیک دش است.

 ویژگی های بازی سونیک دش 2 اندروید

  • مسابقه دادن با سه کاراکتر مختلف در حالت تیمی جدید
  • قابلیت باز کردن قدرت های مخصوص و جدید در بازی
  • پشت سر گذاشتن موانع مختلف در طول بازی
  • قابلیت چرخش کاراکترهای بازی و کنترل شیب از طریق تکان دادن گوشی
  • جمع کردن، تکامل و اجرا با اشیا کوچک و وضوح دید بالا
  • دریافت هدیه های خاص در روزهای ویژه و چالش های روزانه سگا

معرفی بازی سونیک دش 2 اندروید

جدیدترین سری بازی های سونیک که توسط سگا برای اندروید عرضه شده است Sonic Dash 2: Sonic Boom نام دارد. همانطور که می دانید کاراکترهایی که در بازی سونیک وجود دارند اکثر مواقع ثابت بوده اند. اما با این حال گاهی اوقات اتفاق افتاده است ک شاهد اضافه شدن کاراکتری جدید به عنوان مهمان در بازی بوده ایم اما به صورت کلی سه کاراکتر اصلی که در بازی سونیک وجود دارند، همیشه پای ثابت بازی بوده اند.

شما در چالشها و مسابقات جدیدی شرکت خواهید کرد. گرفتن سکه ها در بازی یکی از اصلی ترین هدف های شما می باشد و هرچه سکه بیشتری جمع کنید میتوانید در آخر امتیازات بیشتری داشته باشید. قدرت های مختلف و جدیدی در طول بازی برایتان در نظر گرفته شده است که می توانید از انها برای راحت پیش بردن بازی استفاده کنید. همچنین دستاوردهای مختلفی در روزهای خاص توسط سگا برای بازی عرضه می شود که می توانید از انها نیز استفاده کنید.

سری بازی های سونیک همیشه از گرافیکی بسیار عالی و بی نقص بهره برده است. این موضوع در مورد Sonic Dash 2: Sonic Boom نیز کاملا صدق میکند و شما شاهد یک گرافیک بسیار عالی و محیطی با طراحی بی نقص خواهید بود. گیم پلی بازی نیز مثل همیشه اعتیادآور و بسیار سرگرم کننده طراحی شده است تا شاهد یکی از بهترین و جذاب ترین بازی های اندروید باشید!

آپدیت Sonic Dash 2: Sonic Boom تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.