Soul Knight

دانلود نسخه جدید بازی اکشن و فانتزی شوالیه روحی Soul Knight مود شده اندروید با الماس بی‌نهایت

دارای کنترل کننده بی نظیر در هدایت کاراکتر ها

Soul Knight یکی از برترین بازی های اکشن از نگاه گوگل پلی می باشد. این بازی ساخته استودیو Chilly Room بیش از 50 میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده است. معمولا در بازی های اکشن با محیط شلوغ و گیج کننده این همراه هستیم ولی در ابتدا به شما می گوییم که این بازی با اکثر بازی های اکشن فرق دارد و ویژگی و آیتم های این گیم نسبت به رقبا واقعا بی نظیر و مثال زدنی می باشد.

شوالیه روحی یک بازی نقش آفرینی RPG زیبا با گرافیک پیکسلی 2 بعدی است. یک قهرمان منحصر به فرد را انتخاب کنید، قوی ترین سلاح ها را با خود ببرید و با دوستان خود به سیاهچال بروید. جایی که باید با دشمنان زیادی مبارزه کنید. در عین حال، شما باید زنده بمانید و وظیفه اصلی را انجام دهید تا مصنوع یک سنگ جادویی را برگردانید. برای این امر تمام پیچ و خم ها را کاوش کنید و سنگ گرانبها را پیدا کنید. تمام سیاه چال ها در Soul Knight به صورت تصادفی تولید می شوند که به شما اجازه نمی دهد در حین مراحل مختلف بازی خسته شوید.

جدیدترین نسخه مود شده بازی فانتزی Soul Knight را از APKTOPS دانلود کنید.

ویژگی های بازی شوالیه روحی Soul Knight اندروید

  • دارای قهرمانان مختلف در قسمت های مختلف بازی
  • امکان دسترسی به بیش از 120 نوع سلاح
  • دارای مکانیزم قدرتمند در هدف گیری
  • دارای دشمنانی مختلف با نیرو و قدرت های متنوع
  • گرافیکی به صورت شبیه سازی و اچ دی
  • صدا گذاری جذاب
  • امکان هدایت کاراکتر ها به صورت حرفه ای

معرفی و گیم پلی بازی Soul Knight

در این بازی دشمنان وارد سر زمین شما شده‌اند و یک سنگ جادویی را از سرزمین شما دزدیده اند. کار اصلی این سنگ حفظ تعادل جهان در زمین و بخش های مختلف بود که اکنون سرقت شده است. در این بین شما در نقش یک قهرمان وارد بازی می شوید که باید این سنگ را از دشمنان خود پس بگیرید و ارامش را باز هم به قملرو و سیاره خود بازگردانید. جهت دستیابی به این هدف قهرمانان زیادی به کمک شما خواهند امد.

جهت پیش روی بهتر شما 120 نوع سلاح را در اختیار خواهید داشت که هر یک از آن ها دارای قدرت خاصی می باشند. این بازی دارای گرافیکی به صورت اچ دی می باشد که با صدا گذاری حرفه ان می توانید خود را برای ساعت های طولانی سرگرم کنید.

آپدیت Soul Knight تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.