Space Grunts 2

بازی Space Grunts 2 عنوانی سرگرم کننده و جذاب در سبک بازی های ماجراجویی است که توسط تیم توسعه OrangePixel طراحی و منتشر شده است. در گیم پلی این بازی هیچ دو مرحله ای با یکدیگر یکسان نیست همچنین هیچ دو جلسه بازی یکسان نیست. همانطور که در مرحله می توانید برای جمع آوری اقلام موجودی خوداکتشاف کنید پیشرفت خواهید کرد به طوری که سلاح ، سپر و ده ها مورد دیگر را نیز می توانید ارتقاء دهید.

در گیم پلی بازی Space Grunts 2 وقتی با بیگانگان روبرو می شوید ، با آنها در یک نبرد کارت شرکت خواهید کرد: یا شما یا بیگانه بسته به اینکه به چه کسی حمله کند ، کارت اول را انتخاب می کنید و بعد کارت دیگر وی را می کشد. بیگانه را شکست دهید و به مرحله بعد بروید. نبردهای کارتی در این بازی به طور کلی سریع است.

گیم پلی بازی Space Grunts 2 به طور تصادفی وقایع ، مسیرهای متناوب را ایجاد می کند و تصمیم می گیرد که اسپورهای گیاهی چه تاثیری روی شما یا بیگانگان دارند.

ویژگی های Space Grunts 2

  • تنوع بی پایان – هر بازی مانند یک ماموریت منحصر به فرد برای تیم میهمان خود بازی می کند – ظاهر در هر زمان متفاوت است. از طرح بندی مراحل ، گرفته تا رویدادهای ویژه و مسیرهای متناوب همگی متفاوت هستند.
  • سیستم منحصر به فرد کارت و موجودی – موجودی شما کارت ویزیت شماست ، هر سلاح ، سپر یا کالایی که انتخاب می کنید کارتی است که در نبردها از آن استفاده می کنید و در موجودی خود (عرشه شما) قرار می گیرد.
  • موارد اضافی قابل باز کردن – چالش های کامل برای باز کردن جعبه های ویژه برای کمک به شما در بازی قرار گرفته اند. ماموریت ها را برای باز کردن قفل دائمی کارت های Buff انجام دهید و سطح تجربه خود را برای باز کردن کارتهای منفعل ویژه افزایش دهید.

بازی Space Grunts 2 عنوانی سرگرم کننده در سبک بازی های ماجراجویی و کارتی است که می تواند برای ساعت ها مهیج و جذاب باشد. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.