Space Grunts 2

بازی Space Grunts 2 عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های ماجراجویی است که توسط تیم توسعه OrangePixel طراحی و منتشر شده است. در این بازی هیچ دو مرحله ای یکسان نیستند. همانطور که در مراحل بازی به جمع آوری اقلام موجود کی پردازید به مرور پیشرفت می کنید: سلاح ، سپر و ده ها مورد از انواع دیگر را نیز می توانید ارتقاء دهید. هر مورد موجودی شما کارت در عرشه شماست.

در گیم پلی بازی Space Grunts 2 وقتی با بیگانگان روبرو می شوید ، با آنها در یک نبرد کارتی شرکت خواهید کرد: یا شما یا بیگانه بسته به اینکه به چه کسی حمله کند ، کارت اول را انتخاب خواهید کرد و بعد کارت دیگر وی را می کشد. بیگانه را شکست دهید و به مرحله بعد بروید.

ویژگی های Space Grunts 2

  • تنوع بی پایان: هر بازی مانند یک ماموریت منحصر به فرد برای تیم میهمان خود ارائه می شود. طراحی مراحل در هر زمان متفاوت است. از طرح بندی مراحل گرفته تا رویدادهای ویژه و مسیرهای متناوب هریک متفاوت طراحی شده اند.
  • سیستم منحصر به فرد کارت و موجودی: موجودی شما کارت نیروهای شماست ، هر اسلحه ، سپر یا کالایی که انتخاب می کنید کارتی است که در نبردها از آن استفاده می کنید و در عرشه شما قرار می گیرد.
  • موارد اضافی قابل باز کردن: چالش های کامل برای باز کردن جعبه های ویژه برای کمک به شما در بازی نیز وجود دارد. ماموریت های چند برابر را برای باز کردن قفل دائمی کارت های Buff انجام دهید و سطح تجربه خود را برای باز کردن کارتهای منفعل ویژه افزایش دهید.

بازی Space Grunts 2 عنوانی بسیار جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های ماجراجویی و اکشن است که از طراحی مراحل و شخصیت های خوبی برخوردار است. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.