Special Forces Group 2

دانلود نسخه معمولی و مود شده بازی اکشن Special Forces Group 2 اندروید بدون دیتا

بازی Special Forces Group 2 یا همان گروه نیروهای ویژه 2 یک بازی فوق العاده اکشن و جذاب برای اسمارتفون های اندرویدی می باشد. این بازی که نسخه اول آن نیز قبلا معرفی شده بود درگیری های بسیار متنوعی از نیروهای ویژه با دشمنان و تروریست ها به نمایش می گذارد و شما در قالب اول شخص در هر مرحله با سلاح های موجود به مبارزه با دشمنان می پردازید و آنان را به نابودی می کشانید.

ویژگی های بازی اکشن گروه نیروهای ویژه 2

  • اول شخص بودن بازیکن
  • داشتن قابلیت بازی آنلاین و چند نفره
  • دارا بودن 5 حالت بازی از قبیل (زامبی،تسخیر پرچم،حالت کلاسیک و…)
  • دارا بودن سلاح های بسیار متنوع از قبیل مسلسل،سلاح های دوربین دار،نارنجک و…
  • دارا بودن نقشه بازی در یک مکان مناسب از صفحه

Special Forces Group 2 بازی اکشن گروه نیروهای ویژه 2 اندروید یکی از اکشن ترین و مهیج ترین بازی ها در زمینه تیراندازی و درگیری های مسلحانه اول شخص می باشد. در این بازی امکانات بسیار زیادی در نظر گرفته شده است که به برخی از این امکانات اشاره ای خواهیم داشت. در Special Forces Group 2 بازی اکشن گروه نیروهای ویژه 2 اندروید همانطور که قبلا هم ذکر شد اول شخص بودن بازیکن بسیار به زیبایی بازی افزوده است. یکی دیگر از ویژگی های برجسته این بازی دارا بودن قابلیت آنلاین می باشد که بازیکن می تواند به صورت آنلاین به صورت چند نفره نیز به بازی بپردازد.

در Special Forces Group 2 بازی اکشن گروه نیروهای ویژه 2 اندروید سلاح های بسیار متنوعی در نظر گرفته شده است،سلاح هایی نظیر مسلسل،انواع کلاش و سلاح های خودکار،سلاح های دوربین دار،نارنجک و… که به کاربر اجازه انتخاب می دهد.این بازی در چندین حالت مختلف امکان بازی به کاربر داده است،کاربر می تواند نحوه بازی کلاسیک،زامبی،تسخیر پرچم و… را انتخاب کند و به بازی بپردازد.

آپدیت Special Forces Group 2 تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.